Předchozí
1 z 7
Další

NEZDENICE – NEDAKONICE 6:0 (1:0)

Jiří Vystrčil, trenér Nezdenic: „Výsledek je pro soupeře dost krutý, i když celkově tomu asi odpovídal. První poločas byl ještě celkem vyrovnaný, vedli jsme 1:0. My jsme si vypracovali tři šance, hosté jednu. Ve druhém poločase už jsme ale byli lepší, navíc jme proměňovali šance. Přišlo mi, jako by to Nedakonice po deseti minutách druhé půle zabalily. Fyzicky odpadly a pak už moc nestíhaly. Jinak to klidný zápas. Sestava se nám naštěstí ustálila, měli jsme jednu z těch lepších. Chyběli nám jeden nebo dva hráči.“

Radek Čagánek, předseda a trenér Nedakonic: „Výsledek je pro nás krutý, ale nezasloužili jsme získat žádný bod. Jsem zklamaný především za výkon ve druhé půli, která byla od nás strašná. Přitom v úvodní části jsme byli daleko lepší než soupeř a vypracovali si čtyři šance ke vstřelení gólu. Bohužel jsme žádnou z nich nedali, soupeř proměnil jednu. Ve druhé půlce ale úplně vypadli z role, nepochopitelně přestali hrát, což si nedokážu vysvětlit. Nevím, co se s týmem stalo, ale nekvalita byla obrovská. Hlavně kvůli nekázni v obranné fázi jsme inkasovali tolik branek a vysoko prohráli. Bohužel nám chyběli čtyři hráči ze základu, což je vzhledem k našemu úzkému kádru moc.“

Branky: 59. a 81. Michael Pavlis, 64. a 83. Oldřich Šašinka, 39. Jan Zýka, 83. Libor Urbánek. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 201.

BÁNOV – BÍLOVICE 0:3 (0:1)

Petr Franc, trenér Bánova: „Porážka je zcela zasloužená, protože utkání s Bílovicemi nám vůbec nesedlo. Hosté z Bílovic u nás hrály takový jednoduchý fotbal, který nám příliš nesvědčil. Soupeř nám udělali lekci z produktivity. My jsme v koncovce neměli ani štěstí. Nějakou šanci i střelu jsme si vypracovali, ale nic se neujalo. Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře a hned ze začátku si vypracovali dvě nebo tři příležitosti, ale žádnou z nich jsme nedali a pak dostali gól na 0:1. Pak jsme zase začali hrát a když už to vypadalo, že to ta spadne, obdrželi jsme druhou branku. Vzápětí se hosté prosadili znovu a bylo hotovo. Zatímco minulý týden nám to sedlo, nyní to nebylo úplně ono. Možná za to mohl i těžký terén. Před zápasem i při něm pršelo, trávník byl mokrý a kluzký, ale na to se nevymlouváme, protože podmínky byly pro obě mužstva stejné.“

Martin Hrňa, trenér Bílovic: „Zápas jsme měli po většinu času pod kontrolou, taky jsme byli docela produktivní. Prvních třicet minut jsme byli lepší, soupeř postupně ale hru vyrovnal. I vstup do druhé půle byl z naší strany solidní, přidali jsme další dvě branky a zbytek utkání měli pod kontrolou. Soupeř sice hrozil, vypracoval si dvě velké šance, ale bravurními zákroky je zneškodnil gólman Hromeček. Celkově jsme to zvládli velmi dobře. Byli jsme lepší na balonu. Za stavu 3:0 jsem prostřídal sestavu, na trávník poslal i kluky, co tolik nehrávají. Do utkání zasáhli i dorostenci. PO červené kartě nám chyběl kapitán Hlaváček a Žůrek.“

Branky: 21. Martin Hanák, 51. Erik Lukašík, 56. Karel Bajaja. Rozhodčí: Řihák. Diváci: 209.

JAROŠOV – JALUBÍ 2:1 (1:0)

Miroslav Trávník, trenér Jarošova: „Na rovinu řeknu, že hosté byli herně lepší a nezasloužili si prohrát. Normálně nás přehráli. Hlavně v úvodní čtvrthodině byli znatelně lepší, postupně jsme hru trošku vyrovnali a z ničeho dali gól. Po nákopu obránce Jalubí minul balon, Pavlas jej taky netrefil jak chtěl, ale nakonec z toho byl vedoucí gól. Ve druhém poločase jsme si vypracovali taky nějaké příležitosti, ale hosté výsledek zaslouženě srovnali. I po změně stran byli herně lepší. Celkově měli víc vyložených šancí ke skórování, ale my jsme se v závěru prosadili ještě jednou a zvítězili, byť to byl spíše remízový zápas. Vyhráli jsme se štěstím. Chyběl nám pouze záložník Běťák.“

Filip Grebeníček, trenér Jalubí: „Tomu zápasu by více slušela remíza. Začali jsme velice dobře a prvních pětadvacet minut se hrálo pouze na jedné půlce. My jsme měli tři vyložené šance, které jsme ale neproměnili a soupeř nám dal z jednoho propadnutého balonu gól. Zbytek první půle bylo spíš trápení. Druhý poločas jsme ale začali stejně jako tej první. Zase jsme byli ve hře lepší a podařilo se nám vyrovnat. Bohužel pak jsme zase po nějakém drobném nedůrazu a propadnutí inkasovali druhou branku. Dva domácí hráči šli sami na gólmana a vyřešili to správně. My jsme ale pořád bojovali, snažili se. Ještě v 93. minutě při posledním závaru jsem mohl srovnat. Balon proletěl malým vápnem, ale ani jeden útočník jej netrefil. Při troše štěstí jsme mohl získat alespoň bod. Před zápasem bych tento výsledek bral, protože Jarošov má svoji sílu a za mě patří mezi hlavní aspiranty na postup do vyšší třídy, ale po průběhu jsou to pro nás ztracené tři body. Když ne všechny, určitě alespoň jeden jsme si za výkon zasloužili.“

Branky: 27. Zbyněk Pavlas, 79. Martin Jančík - 63. David Blaha. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 180.

TRAPLICE/JANKOVICE – STRÁNÍ B 4:2 (1:1)

Jaroslav Slavík, trenér Traplic/Jankovic: „Strání se projevilo jako velmi kvalitní soupeř. Hosté, kteří byli posílení o nějaké kluky z áčka, chtěli hrát fotbal, ale my jsme je hlavně ve druhém poločase přehráli. Podržel nás ale i brankář Kutálek, který za stavu 2:2 chytil obrovskou šanci soupeře, což byl klíčový okamžik celého zápasu. My jsme to přečkali a pak dvakrát udeřili. Ještě jsme Tomaštíkem nastřelili břevno a spojnici. S výklonem i výsledkem jsme spokojení. Opravdu jsme narazili na kvalitního soupeře. Strání bylo fotbalový mančaft.“

Jakub Motola, asistent trenér Strání B: „Sestava byla zase obměněná. Chybělo nám sedm hráčů, takže jsme si museli vypomoct i kluky z áčka. Byli ale u nás hody, takže to bylo takové všelijaké. V prvním poločase jsme ale drželo balon na svých kopačkách, herně jsme byli i lepší, ale bez nějakých šancí. Zato v prvních pěti minutách druhého poločasu jsme šli třikrát sami na gólmana, ale nic jsme nedali. Jenom se trefil Pavluš nádherně z pětadvaceti metrů do šibenice a dal na 2:1. V tu chvíli jsem si myslel, že zápas zvládneme, ale přestali jsme hrát a dostali tři góly ze standardních situací, které nás úplně potopily. Rozhodující bylo, že domácí gólman za stavu 3:2 předvedl neskutečný zákrok proti Gabrišovi. Kdyby to dal, bylo by to jiné. Takto bylo posledních dvacet minut oboustranně rozháraných. Škoda, že jsme nezískali alespoň bod. Určitě jsme na něj měli. Nezvládli jsme ale standardky a bylo po zápase.“

Branky: 35. a 53. Václav Šustr, 64. Jakub Rozhon, 71. Tomáš Kolinský - 33. Michael Tóth, 46. Lukáš Pavluš. Rozhodčí: Moravanský. Diváci: 150.

OSTROŽSKÁ LHOTA – BABICE 3:0 (3:0)

Patrik Štergenich, trenér Ostrožské Lhoty: „Spokojený jsem hlavně s výkonem týmu v prvním poločase, druhou půlku už jsme pouze dohrávali. Měli jsme neskutečný nástup. Něco podobného jsem nikdy nezažil, abychom za sedm minut vedli 3:0. Do přestávky jsme mohli přidat ještě další dvě branky, vypracovali jsme si na to dost příležitostí. V šatně o přestávce jsme si řekli, že budeme hrát na výsledek, nikam se nebudeme hnát, protože nám v každém zápase docházejí síly. Nakonec jsme to zvládli. Jsem spokojený. Potvrdili jsme tři body z Bílovic, což je nesmírně důležité. Víme, že Babice hrají hezký fotbal i nás ve druhé půli přehráli, ale my jsme byli efektivní a zaslouženě jsme vyhráli.“

Tomáš Stýskal, trenér Babic: „Rozhodl začátek zápasu, v desáté minutě jsme prohrávali 0:3 a za tohoto stavu už se s tím těžko něco dělá. Naše nekoncentrovanost, nedůraz a málo aktivity v úvodu střetnutí určily ráz zápasu. Pak můžeme hrát jak chceme, ale bez nulového výsledku. Do Ostrožské Lhoty jsme přijeli bez hrotového útočníka, ale s cílem vyhrát. Chtěli jsme odčinit domácí prohru z minulého týdne, ale to, co jsme si řekli, jsme nechali v kabině. Soupeř sice ve druhé půli trochu odpadl. Věděli jsme, že kdybychom snížili, soupeř by znervózněl, ale branku jsme nedali. Vpřed nám chybí důraz, přesnost. Neproměňujeme šance, nejsme efektivní. Ani po další porážce nepanikaříme. Jedeme dál. Žádné tlaky nejsou.“

Branky: 1. Matěj Jegla, 4. Ondřej Lučný, 8. Kamil Horák - 85. Jiří Jaroš. Rozhodčí: Fišera. Diváci: 150.

HUŠTĚNOVICE – SLOVÁCKO C 1:2 (1:1)

Petr Malenovský, předseda Huštěnovic: „Vůbec se mi nelíbí, že k nám soupeř přijel se čtyřmi ligovými dorostenci. To se pak můžete snažit jak chcete a stejně prohrajete. Podle mě tyto starty zásadním způsobem ovlivňují regulérnost soutěže. Do Traplic sotva odjeli, dostali desítku, kdežto proti nám nastoupí úplně jiný tým, se kterým my prohrajeme. Za mě to není fér a jsem strašně naštvaný, protože celky, se kterými budeme bojovat o sestup třeba prohrají a k nám dorazí v silném složení. První poločase byl ještě celkem vyrovnaný, ale dva hostující mladíci byli ve středu hřiště poznat. Za nás poprvé nastoupil Filip Hlúpik. Střídal krajní zálohu a útok. Byl vidět, ale ještě potřebuje nějaký čas na sehrání. Hned z něho rozdíloví hráč nebude, ale kvality na to má, vždyť ještě v roce 2019 hrál za druholigový Třinec. Věřím, že až se sžije s mužstvem, bude platný. Až si to se Šuranským a Pavlem Konečným sedne, tak to bude dobré. Chyba je, že nám soupeři ujíždějí.“

Fermin Sánchez, hrající manažer Slovácka C: „Do Huštěnovic jsme přijeli posílení o dva hráče z béčka, byli tam i kluci z devatenáctky. Tentokrát jsme to poskládali, ale nastoupili jsme v sestavě, která vydřela výhru nad Jarošovem, plus s těmi dvěma kluky z juniorky. První půlka byla oboustranně špatná. Hrůza, děs. Hra se odvíjela mezi šestnáctkami, byl to ospalý fotbal, jaký jsem dlouho neviděl. Domácí šli po naší hrubce do vedení, my jsme naštěstí ještě do poločasu výsledek srovnali. Ve druhé půli už jsme hráli jenom my. Domácí měli v 80. minutě jednu střelu na branku, kdy trefili břevno, jinak jsme utkání kontrolovali. Za mě to byl super zápas. Zasloužené tři body pro nás.“

Branky: 29. Marek Střítecký - 44. Václav Králík, 54. David Polák. Rozhodčí: Kubíček. Diváci: 55.

KNĚŽPOLE – HAVŘICE 8:1 (5:0)

Radim Palčík, trenér Kněžpole: „Jsme spokojení. Pro nás to nečekaně bylo jednoduché utkání. Vyšel nám hlavně první poločas, ve kterém jsme dali soupeři pět branek. Po prostřídání ke konci zápasu už to bylo srovnané, ale v tu chvíli bylo dávno rozhodnuto a nebylo co řešit. Hosté k nám asi dorazili oslabení. Nebyl tady útočník Tomáš Rachůnek, v sestavě měli hodně mladých kluků, kteří mi přišli nevyhraní. Nám chyběli akorát Flíbor se Šopíkem.“

Pavel Slavíček, předseda klubu Havřic: „Podobná porážka se těžko komentuje. Nám vpředu chyběl Tomáš Rachůnek a v obraně zase Zdeněk Franc, ale i bez nich jsme to měli zvládnout daleko lépe. V prvním poločase jsme si vypracovali tři tutovky, ale nejsme schopní je proměnit. Naopak soupeři vyšlo vše, na co sáhl. Nám pak kvůli zranění vypadl jeden hráč a už to lítalo. Odešly jsme také fyzicky. Pro nás je to takové varování, ale pevně věřím, že mnačaft dáme dohromady a na podzim nějaké body uhrajeme.“

Branky: 3. a 31. Dominik Hančík, 66. a 70. Vít Valenta, 26. Roman Šimík, 27. Filip Jančík, 28. Adam Maršálek, 46. Mário Belák - 72. Roman Buráň. Rozhodčí: Mikulka. Diváci: 125.