Předchozí
1 z 7
Další

NEZDENICE – STRÁNÍ B 3:3 (1:1)

Jiří Vystrčil, trenér Nezdenic: „Samozřejmě po další domácí ztrátě jsme zklamaní, na na druhé straně jsme chvíli před koncem prohrávali 1:3, takže bod musíme brát. Hlavní je, že jsme neprohráli. Ale výsledek dobrý není. Více mě ale štve špatný přístup hráčů. Naštvalo mě, jak se k tomu kluci postavili. Podali jsme opravdu velmi špatný výkon. Nechci Strání nijak shazovat, ale s týmem, s jakým k nám přijel, bychom měli zvítězit. Hosté byli hratelní, i tak byli ve druhém poločase herně lepší a vedli 3:1. My jsme na konci všechno vsadili na jednu kartu a se štěstím se nám podařilo vyrovnat.“

Patrik Frühauf, záložník Strání B: „Na podzim nás trápí absence opor našeho mužstva a řekl bych, že tento týden byla asi největší - ať už to byla svatba, nemoc nebo práce. Veliké díky vyjadřuji dorostencům a hráčům, co za nás za normálních okolností chodí spíše jako diváci. Do brány jsme postavili obránce. Snažili jsme se zpočátku hrát zezadu a uvidět, s čím na nás soupeř ze třetího místa vlétne. K našemu překvapení a z mé strany i zklamání to byly jen nákopy a nepohledný fotbal. Do poločasu jsme po soupeřově vedoucí brance srovnali trefou Suchého. O poločase jsme se vyhecovali a zvýšili na 3:1 hlavičkou Mimochodka a mým gólem. Bohužel jsme závěrečnou desetiminutovku nevzali dostatečně zodpovědně a houževnatý soupeř nás za to potrestal vyrovnáním. Jsme spokojení i s bodem, ale zpětně musím říct, že jsme si zasloužili zápas vyhrát.“

Branky: 40. Michael Pavlis, 82. Šimon Bartoš, 88. Oldřich Šašinka - 41. Jakub Suchý, 72. Jaromír Mimochodek, 81. Dominik Frühauf. Rozhodčí: Korolovych. Diváci: 88.

KNĚŽPOLE – JAROŠOV 2:1 (1:1)

Radim Palčík, trenér Kněžpole: „Jarošov měl lepší vstup do zápasu a do patnácté minuty nás přehrávali. Vytvořil si šance, zahrával i penaltu, kterou ale Pavlas neproměnil, když Pavlas minul bránu. Postupem času jsme hru celkem srovnali a taky hrozili. Ve zbytku první půle už Jarošov nebyl tak dominantní na balonu, místy byla hra vyrovnaná. Šance měly oba týmy. Nakonec se nám výhru podařilo strhnout na svoji stranu. Jinak derby bylo místo hodně vyhrocené, klidně mohli zase padnout tři červené karty. Byla tam jedna strkanice, která ale asi k derby patří. Rozhodčí to ale nechal být a nakonec vyloučil jenom Valentu v poslední minutě. První žlutou dostal za kritika rozhodčího a v závěru přerušil akci soupeře. Zápas provázely emoce, protože hosté měli kopat ještě jednu penaltu a nám zase sudí neuznal gól, když balon spadl dvacet centimetrů za brankovou čáru, ale pomezní z lidu to neviděl a rozhodčí byl od toho taky daleko. My jsme rádi, že jsme derby vyhráli. Utkání se muselo lidem líbit, bylo to se vším všudy. (úsměv) Hádky, nadávky strkanice. Největší mela přišla po tom, co náš Adam Maršálek fauloval jejich hráče a hostující brankář vyletěl, strčil do něho a potom se do toho zapojilo více lidí. Sudí to naštěstí vyřešil jenom žlutými kartami. Zápas s Jarošovem jsme odehráli bez dlouhodobě zraněného Flíbora, nemocného Večeři a Šopíka.“

Miroslav Trávník, trenér Jarošova: „Zápas byl na můj vkus až zbytečně moc vyhrocený. Rozhodčí to pustil, nedával ani žluté karty. Hráče začal napomínat až pozdě. Přitom tam byla spousta tvrdých zákroků zezadu po odehrání míče, strkanice. Prostě se mi to nelíbilo. My jsme mohli jít hned na začátku zápasu do vedení, ale Pavlas penaltu neproměnil. Chtěl to dát nahoru a přestřelil branku. Vzápětí to odčinil a dal první gól zápasu. Pak jsme ale pár šancí neproměnili. V první půlce jsme klidně mohli dát tři branky, zakončení je ale nyní naše největší slabina. Pak jsme zbytečně zahráli ofsajd systém. Jeden náš obránce se tam zapomenul a soupeř vyrovnal na 1:1. Na začátku druhé půlky jsme chybovali uprostřed hřiště. Domácí útočník šel po kolmici a utkání rozhodl. Udělali jsme dvě hrubky, které soupeř potrestal. V závěrečných dvaceti minutách jsme domácí tlačili, hrálo se v podstatě na jednu branku, ale nějaké velké šance jsme si už nevypracovali. Byly tam spíše nějaké střely, závary. Kněžpole na konci chodilo do brejků, mělo pár možností na zvýšení náskoku, ale v nervózním duelu už branka nepadla. My jsme zklamaní, minimálně na remízu jsme ve vyrovnaném zápase měli. Bohužel druhou penaltu nám rozhodčí neodpískal a další šance jsme neproměnili.“

Branky: 26. Mário Belák, 51. Dominik Hančík - 12. Zbyněk Pavlas. Rozhodčí: Bednář. Červená karta: 90. Valenta (Kněžpole). Diváci: 150.

TRAPLICE/JANKOVICE – HUŠTĚNOVICE 5:2 (1:0)

Jaroslav Slavík, trenér Traplic/Jankovic: „Hosté vstoupili do utkání lépe a hned v úvodu si vypracovali dvě gólové šance, při kterých nás podržel gólman Kutálek. Pak se hra vyrovnala. My jsme šli do vedení po brance Michala Janků, jenž se prosadil z brejku. Šel do otevřené obrany a skóroval. Nám skvěle vyšel nástup do druhé půle. To, co hosté v úvodu střetnutí neproměnili, nám vyšlo a vedli už 3:0. Byly to rozhodující góly ke zlomení odporu soupeře. Pak jsme i díky hattricku Janků zvýšili na 5:0 a sestavu za rozhodnutého stavu prostřídali, čehož Huštěnovice využily alespoň ke zmírnění porážky, když nám na konci daly dvě branky. Jsme spokojení s tím, jak jsme utkání zvládli. Soutěž je strašně vyrovnaná a víme, že každý v ní může porazit každého. Jsem nesmírně rád, že se nám doma daří bodovat, ale chtělo by to potvrdit i na venkovním hřišti, abychom měli klidné jaro.“

Petr Malenovský, předseda Huštěnovic: „Pro nás je výsledek krutý. Nehráli jsme úplně špatně. Domácí prostě své šance proměnili a my ne. V prvních dvaceti minutách jsme si vypracovali tři nebo čtyři čisté gólové příležitosti, byla tam i jedna tyčka, ale nic jsme nedali a soupeř naopak ze své první šance šel ve 39. minutě do vedení. V úvodu druhé půle nám domácí přidali další branky a zápas definitivně rozhodli. Nechceme se na to vymlouvat, ale malé hřiště v Jankovicích nám vůbec nesedí. Chyběl nám brankář Kuba Mačuda. Jeho absence byla znát. Druhému gólmanovi Kulhavému to úplně nesedlo. Jinak to bylo slušné derby. My máme s Traplicemi celkem korektní vztahy.“

Branky: 39., 49. a 69. Michal Janků, 47. Tomáš Kolinský, 72. Václav Šustr - 78. Ondřej Šuranský, 81. Filip Hlúpik z penalty. Rozhodčí: Fišera. Diváci: 115.

OSTROŽSKÁ LHOTA – JALUBÍ 3:0 (2:0)

Patrik Štergenich, trenér Ostrožské Lhoty: „Před týdnem jsme hráli v sobotu, takže jsme se v neděli jeli podívat na Jalubí a Nezdenice. Věděli jsme, že k nám přijede kvalitní mužstvo, jedno z těch lepších v soutěži. Hráči Jalubí jsou vysocí, dobří na balonu. Pro nás to byl opravdu těžký soupeř. V prvních patnácti minutách nás zaskočili, vypracovali si i gólovku, ale i my jsme tam měli nějaké příležitosti. Zápas rozhodla skvělá individuální akce Erika Pešíka, jehož sólo snese i nejpřísnější měřítka první ligy. Vzápětí jsme přidali druhý gól a ve zbytku utkání jsme hráli to, co jsme potřebovali. Nebyla to vyloženě údržba, ale máme výbornou obranu, nedostáváme branky, takže když nějakou dáme, skoro vždycky vyhrajeme. Čekali jsme, že nás Jalubí ve druhé půlce i s podporou fanoušků, kterých k nám přijelo hodně, zatlačí, ale hosté už se nedostali do tempa a my ke konci střetnutí přidali třetí gól. U nás po další výhře panuje velká spokojenost. Nečekali jsme, že se nám bude tak dařit, ale pokračujeme v jízdě. Jelikož má Gál natáhnutý sval, musel do branky zase Jožka Fojtík, který nás hlavně v prvním poločase podržel. Ještě za stavu 0:0 chytil velkou šanci soupeři, pak tam byl sporný moment, gólová dorážka. Sudí nakonec odpískal ofsajd. Byl to důležitý moment. Soupeře ale musím pochválit. Byl hodně dobrý, překvapil nás.“

Tomáš Kolář, fotbalista Jalubí: „Byl to vyrovnaný zápas. Kdybychom byli v plné sestavě, klidně jsme mohli v Ostrožské Lhotě vyhrát. Bohužel nám postupně vypadli nějací kluci, ve druhé půli už to bylo těžké. Po tomto utkání máme tři nebo čtyři zraněné hráče. Už při rozcvičce odpadl Zdeněk Trefilík, další museli střídat. Začátek byl ale z naší strany slušný. Začali jsme celkem aktivně, dokonce jsme vstřelili gól, který nám ale rozhodčí kvůli ofsajdu neuznal. Za mě to byl chybný verdikt. Já jsem sice stál v ofsajdu, ale do hry jsem nezasáhl, takže branka měla platit. Soupeři pomohli dva rychlé góly na konci první půlce. Po změně stran jsme se snažili manko dotáhnout, ale s výsledkem už jsme nic neudělali. Přitom jsme tam měli nějaké šance, třeba Tomáš Gajdorus hlavičkoval těsně kolem tyče. Bylo to milimetry.“

Branky: 35. Erik Pešík, 38. David Pešík, 85. Matěj Jegla. Rozhodčí: Vacula. Diváci: 240.

BABICE – NEDAKONICE 9:3 (4:1)

Tomáš Stýskal, trenér Babic: „Zápas se rozhodl mezi patnáctou a třicátou minutou, kdy jsme soupeři vstřelili čtyři branky. Do té doby bylo utkání naprosto vyrovnané, ale spíš průměrné úrovně. Nám to tam pak napadalo. Nedakonice ale taky měly šance, které neproměnily. Povedlo se jim snížit na 4:1 a hned po přestávce daly na 4:2. pak ale úplně odpadly my jsme přidali další branky. Jsme spokojení, že jsme doma vyhráli. Utkání poznamenalo ošklivé, ale nezaviněné zranění jednoho hráče soupeře, který si zřejmě přetrhl křížové vazy v koleni. Vypadalo to hodně škaredě. Přejeme mu brzké uzdravení. Nám chyběli čtyři hráči.“

Radek Čagánek, předseda a trenér Nedakonic: „Zápas se rozhodl už v první půli, kdy jsme dostali rychle za sebou čtyři góly. Pak jsme sice výsledek snížili na 4:2, ale další šance jsme neproměnili. Naopak soupeř ve druhé půli přidal další branky a nakonec vysoko vyhrál. Nám to nyní vůbec nejde, trápíme se. Snad ještě do konce podzimu uhrajeme nějaké body.“

Branky: 17., 58., 59. a 67. Milan Válek, 27. Erik Horníček, 21. Aleš Horsák, 32. Roman Bilavčík, 78. Jiří Jaroš, 90. Marek Škrabal - 34. a 47. Ondřej Dvouletý, 89. Tadeáš Král. Rozhodčí: Králíček. Diváci: 70.

BÁNOV – SLOVÁCKO C 0:0

Petr Franc, trenér Bánova: „Bez gólu nemůžeme vyhrát. Přitom jsme se Slováckem podali dobrý výkon, předvedli slušný fotbal. Hrálo se nahoru a dolů, šance byly na obou stranách. Nás několikrát podržel gólman Junaštík, kluci před ním ale zahráli výborně, zodpovědně. Defenziva nám fungovala, ale vpředu se trápíme. Bod nakonec bereme, ale chybělo tomu to koření, góly. I bez tří nemocných hráčů jsme byli více na míči, místy měli i převahu, ale v zakončení jsme nebyli přesní. Je to škoda, ale kluci to odmakali.“

Fermin Sánchez, hrající manažer Slovácka C: „Byl to remízový zápas. Bojovné utkání bez nějakých velkých šancí na obou stranách. Hlavně druhý poločas se odvíjel mezi šestnáctkami. Bánov byl lepší na míči, který měl častěji ve svém držení, ale do ničeho zásadního jsme ho nepustili. Domácí hořeli v koncovce. My jsme tolik nebezpeční nebyli. Spíše jsme poctivě bránili, spoléhali na brejky. Žádný jsme ale nedotáhli. Navíc v závěru se nechal zbytečně vyloučit Šilhavý. První žlutou kartu dostal za faul a druhou v nastaveném čase za blbé řeči. Nechápu to. Přitom ví, že je nás málo a pořád nám chybí pět nebo šest hráčů ze základní sestavy. Bod bereme.“

Rozhodčí: Pindeš. Červená karta: 90. Šilhavý (Slovácko B). Diváci: 156.

BÍLOVICE – HAVŘICE 3:0 (1:0)

Martin Hrňa, trenér Bílovic: „Z naší strany to byl dobrý zápas. Věděli jsme, že supeř bude hodně silový a důrazný, my o malinko techničtější. Míč jsme měli častěji na svých kopačkách, ale v prvním poločase to žádná velká sláva z naší strany nebyla. Naštěstí jsme dali alespoň jeden gól. Soupeř si pak po přestávce dal dva vlastní a bylo hotovo. Havřice nastřelily břevno, měly i nějaké další závary. Celkově ale náš brankář moc práce neměl. Na zem musel snad jenom jednou. My jsme až na Bajaju nastoupili kompletní. Bohužel se nám ve dvacáté minutě zranil Obal, který špatně došlápl a převrátil si koleno. Snad bude brzy v pořádku. Jinak to bylo celkem klidné utkání. My jsme rádi za výhru.“

Pavel Slavíček, předseda klubu Havřic: „Porážka je zasloužená. Podali jsme špatný výkon, který jsme podtrhli dvěma hrubými chybami a vlastní brankou. Za stavu 1:0 jsme nastřelili břevno, jinak jsme moc velkých šancí neměli. Sice tam bylo pár zajímavých střel, ale vždycky jsme trefili protihráče, co byli před nimi. Bílovice ale byly lepší, vyhrály zaslouženě. Nám chyběl Klusák ,který má zlomenou nohu, nehrál Tomáš Rachůnek ani Hostýnek. Michal Rachůnek sice nastoupil se sebezapřením, ale pořád není zdravý.“

Branky: 22. a 70. Jan Sedlář, 56. Martin Hanák. Rozhodčí: Hodulík. Diváci: 84.