Tři body hostům v závěrečné čtvrthodině vystřelili Jakub Rozhon a Michal Janků.

„Utkání bylo celkově vyrovnané, bojovné. Nám chybělo deset hráčů, ale i bez nich jsme to zvládli, za což jsem rád,“ uvedl kouč vítězů Jaroslav Slavík.

Okresní přebor, 15. kolo -
1. FC SLOVÁCKO C – TRAPLICE/JANKOVICE 0:2 (0:0). Branky: 75. Jakub Rozhon, 86. Michal Janků. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 110.

Hosté dorazili do Uherského Hradiště bez několika opora a s patřičným respektem.

„Slovácko C je hlavně v domácím prostředí těžký soupeř, v Sadech se moc nevyhrává,“ ví dobře Slavík.

Soupeř měl ale problémy se sestavou, na poslední chvíli mu vypadli dva borci. „Na střídačce jsme sice měli pět hráčů, ale chvilku to bylo takové všelijaké,“ přiznává hrající manažer Slovácka C Fermin Sánchez.

I když domácí v zimní pauze přišli o Prachmana, který zamířil do Ořechova, ze Slovenska získali nového brankáře Tomáše Laka. Kádr rozšířil Aleš Bahula z Popovic.

Hrdinou vyrovnaného utkání byl ale hostující Lukáš Matejkovič. Navrátilec z Polešovic sice neskóroval, ale prsty měl v obou gólech.

Bezbrankový stav v Sadech vydržel až do 75. minuty, kdy se po rohovém kopu trefil hlavou Rozhon. Poté Janků upravil na 2:0 a bylo hotovo.

„První poločas byl vyrovnaný bez nějakých větších šancí. Oba týmy týmy pořádně zahrozily jenom jednou. Druhá půle byla podobná. Nám vyšla jedna standardka, závěr,“ pochvaluje si Slavík.

Fotbalisté Ostrožské Lhoty (žluté dresy) v 15. kole okresního přeboru Uherskohradišťska zdolali vedoucí Nezdenice 2:1.
Okresní přebor: Babice zdolaly Jarošov, těsnou výhru Huštěnovic trefil Hlúpik

„Za mě by zápasu slušela remíza. Na bodík bylo,“ míní Sánchez.

„V zápase jsme si vypracovali nějaké dvě nebo tři šance, ale žádnou z nich jsme neproměnili. Klíčová chvíle přišla čtvrt hodiny před koncem, kdy jsme po rohovém kopu inkasovali smolný gól. Hostujícímu hráči spadl míč na záda a byl z toho gól. V tu chvíli bylo po zápase. Soupeř na konci přidal pojistku a bylo hotovo,“ dodal zklamaně.

Zatímco společný tým Traplic a Jankovic je po patnáctém kole v čele okresního přeboru Uherskohradišťska, Slovácko C je v nabité tabulce čtvrté.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...