„Gól mě těší. Je to aspoň něco pozitivního na tom, co jsme tady předvedli,“ poznamenal mladší bratr předsedy stříbrnického klubu.

Páteční duel, který hostil stadion ligového Slovácka, se mu nehodnotil dobře. „Bylo to těžké. Soupeř byl určitě favoritem, čekali jsme ale vyrovnanější zápas,“ přiznává.

„Bohužel nás potopily rychlé góly na začátku utkání, morálka šla po nich dolů,“ přidává. „První půlku jsme si nedokázali dát balon pěkně po zemi, ve druhém poločase už to bylo od nás lepší, ale soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál,“ uznal bez mučení.

Fotbalisté Jalubí (žlutočerné dresy) zdolali ve finále Poháru OFS Jarošovský pivovar Stříbrnice 7:1. Utkání na stadionu ligového Slovácka sledovalo 1234 diváků.
Podívejte se: Hotovo za dvacet minut. Fotbalisté Jalubí ovládli okresní pohár

Zápas si i přes konečný výprask 1:7 užil. „Pro mě je to něco neuvěřitelného. Tolik fanoušků v životě na zápase Stříbrnic nebylo, atmosféra byla krásná. Jsem moc rád, že jsem mohl být u toho,“ uvedl a spěchal za spoluhráči poděkovat fanouškům.

Malá obec může být na své fotbalisty hrdá. Však se bude na finále poháru taky dlouho vzpomínat.

Podobný úspěch skromný klub nikdy předtím nezažil. „I když to pro nás dopadlo špatně, slavit budeme taky. Pro klub i celou obec je to historická událost,“ míní.

Také pro Krsičku, který prošel mládeží Osvětiman a hrával za Boršice krajský přebor, šlo o největší zápas kariéry. „I když jsem nastoupil třeba ve Slušovicích, na takovém stadionu jsem ještě nehrál,“ dodal na závěr.