Skupina A

Ratiboř – H. Lideč 1:3 (0:2)

Hosté i bez kanonýra Petruška potvrdili v Ratiboři aktuálně výbornou formu číhajícího týmu za dvojící Slavičín B, Valašská Polanka. Během osmi minut prvního poločasu dali hosté z kopaček Kliše a Sporka dvě branky. Ve druhém poločase se domácí snažili o snížení. Kontaktní branka přišla po vlastní trefě hostujícího Líni. Tři body pro hosty však pečetil dvě minuty před koncem aktuálně nejlepší střelec Horní Lidče Surovec.
„Kanonýr Petrušek nám minulý zápas chyběl pro zranění, nyní kvůli pracovním povinnostem. Vzhlíželi jsme k němu jako střelci, který by ty branky měl dávat, ale v současné době se daří celému kolektivu. Začíná to od brankáře Kubína, který chytil minule na Hutisku dva pokutové kopy a končí Surovcem, který je ve střeleckém laufu. Zjednodušili jsme hru jak v obraně, tak v útoku, kde jsme nyní produktivní a doufáme, že nám to vydrží co nejdéle. K těžkému utkání do Ratiboře jsme jeli tajně pro bod a je vynikající, že máme nakonec všechny tři,“ řekl trenér Horní Lidče Vojtěch Číž.

Branky: 80. vlastní – 21. Kliš, 29. Sporek, 88. Surovec.

Choryně – F. Lhota 3:2 p. k. (1:0)

Choryně měla utkání rozehrané i na tříbodový zisk.
„Z dnešního utkání jsem měl trochu obavy, jelikož Francovka je na podzim produktivnější venku, kde na podzim získala šest ze svých sedmi dosavadních bodů. Nám z různých důvodů chybělo osm hráčů základního kádru a zaskočit museli čtyři kluci, kteří na podzim nastupují za béčko ve 3. třídě, z toho tři nastoupili v základní sestavě. Nicméně rozdíl nebyl vidět. Nám pomohla rychlá branka Martina Závady, kdy jsme se uklidnili a do 15. minuty mohli zápas rozhodnout, když jsme neproměnili další dvě tutové šance. Zvlášť ta Jiřího Landy po elegantním uvolnění od Martina Závady volala po gólu. Dařilo se nám eliminovat kanonýry hostů Chmelu s Filákem, ale i přes další dvě slibné příležitosti jsme vedli v poločase jen 1:0.
Na začátku druhého jsme se snažili dát druhou uklidňující branku, což se díky perfektnímu přehození střídajícího brankáře hostů podařilo opět Martinu Závadovi, který šel dnes z nouze na hrot a prokázal svým výborným výkonem, že by mu tato nová role mohla sedět. Hosté hrozili pouze z brejků a bohužel se jim po jednom z nich podařilo Filákem snížit. Pak jsme trestuhodně pohrdli šancemi jak zápas rozhodnout, kdy postupně selhali v koncovce Závada, Táborský a opět Jiří Landa, kterému střelu z těžkého úhlu vykopl brankář hostů z brankové čáry. A jak to tak ve fotbale bývá, přišel trest v podobě vyrovnání hostů pět minut před koncem. Nakonec jsme byli přesnější v penaltách a získali zasloužený bod navíc, ale vzhledem k průběhu zápasu nás mrzí ztráta toho jednoho, protože kluci za bojovnost by si výhru za tři body zasloužili. Hosté mě svým výkonem spíše zklamali a nepotvrdili, že by měli patřit do vyšších pater tabulky stejně jako výkon rozhodčího Zúbka, který oboustrannými nepřesnými výroky přispěl ke zbytečně nervóznímu závěru utkání,“ řekl trenér Choryně Radim Žmiják.

Branky: 5. a 60. Závada – 74. Filák, 84. Matušinec.

Poličná – Hutisko 2:3 p. k. (1:1)

Hutisko se po sérii špatných výsledků vytáhlo v Poličné a odváží si dva body.
„Dnešní zápas se mi velice těžce hodnotí. Nebyl to z naší strany dokonalý výkon, ale horší jsme nebyli. Měli jsme neustále míč na našich kopačkách, nastřelili tyčky a břevna, ale chyběla tomu nějaká dravost a hlad po gólech a bodech. Měli jsme tam i pár zaváhání, ale to bohužel pramenilo z toho, že se snažíme hrát atraktivní fotbal a jdeme v některých situacích do rizika. Nebyli jsme schopni se poprat s obranou soupeře, který v některých situacích bránil dokonce v 10 lidech. Soupeř využil 4 nakopnuté míče ve svůj prospěch a dal z toho 2 góly. Musíme začít ještě více pracovat a dostat se z této situace. Snad to někteří hráči pochopí a do příštího zápasu půjdou s větším odhodláním,“ řekl trenér Poličné Radomír Kapusta.

Branky: 17. Libosvár, 73. Marek – 29. a 46. Mikulenka.

Lidečko – P. Bečva 2:3 (2:3)

Všechny branky zápasu padly v prvním poločase.
„My dnes litujeme ztráty bodů, protože tak slabou Prostřední Bečvu jsem u nás dlouho neviděl. My jsme jim body darovali. Při prvních dvou inkasovaných brankách nás nepodržel brankář Roman Hyžák. Nejprve si nepohlídal přední tyč a poté propustil střelu do středu branky z přímého kopu. My jsme reagovali snížením, ale zase přišla chyba v defenzívě. Tím aktivita hostů skončila. Víc toho u nás nepředvedli. My jsme brankou do šatny byli ve hře. Hned z kraje druhého poločasu nastřelil břevno unikající Aleš Číž a měl další dvě šance. Soupeře jsme přehrávali. V 70. minutě jsme měli kopat penaltu za ruku. Vše bylo nachystáno k exekuci. Pak rozhodčí nepochopitelně výrok odvolal,“ řekl hráč Lidečka Radek Číž.

Branky: 18. Gargulák, 45. Františák – 3. a 12. Lukáš Křenek starší, 33. Martin Fiurášek.

Hovězí – Semetín 0:4 (0:2)

Semetín potvrdil Na Kaštýle stoupající formu. „Byli jsme v tomto utkání horším týmem. Zaskočila nás brzká branka ze standardní situace. Pak jsme si až na přímý kop Trlici, který lapil můj protějšek Zadrobílek, nevypracovali vážnější šance. Po sporné penaltě přišla do poločasu druhá branka. Náš výkon nešel nahoru ani ve druhém poločase, kdy jsme inkasovali další dvě branky,“ řekl brankář Hovězí Marek Hučík. „Nabíráme dech a zaslouženě jsme vyhráli. Ve druhém poločase nám pomohl zkušeným výkonem také hrající mecenáš klubu Vlasta Fabík,“ řekl asistent trenéra Semetína Vítězslav Sacher.

Branky: 4. Formánek, 40. Měrka, 51. a 66. Sovák.

Prlov – Halenkov 5:4 p. k. (1:4)

V Prlově se děly věci. Domácí vstali díky hattricku zkušeného Petra Novosada z popela. „V prvním poločase jsme si mysleli, že hrajeme stolní fotbal. Náš výkon byl katastrofální. Hosté vedli do dvacáté minuty 0:3. Pak snížil náš nejlepší hráč Petr Novosad, ale opět jsme inkasovali. Pro druhý poločas jsme pozměnili taktiku i rozestavení. Snížili jsme na 2:4. Hosté šli postupně do devíti, protože jim byl vyloučen hráč a neměli za zraněného nikoho na střídání. Vojtášek spálil šanci, pak se dvakrát trefil z přímých kopů Petr Novosad a dokonal hattrick. A to jsme mohli po tutovce Kováře vyhrát i za tři body, ale ten odkrytou branku ve čtvrté minutě nastavení minul. Do penalt jsme šli v psychické výhodě,“ řekl trenér Prlova Antonín Trlica.

Branky: 40., 82. a 93. Novosad, 51. Vojtášek – 10. Pastorek, 17. Zádilský, 20. a 42. Mikulenka.

Slavičín B – Val. Polanka 1:4 (1:2)

Šlágr kola zvládla lépe hostující Valašská Polanka díky dobře zahranému prvnímu poločasu a smrtícím brejkům v tom druhém.
„První poločas jsme na šance měli vyhrát klidně i 0:4. Hráli jsme dobře a byli jsme lepším celkem. V tom druhém nás domácí celek začal přehrávat. Byli aktivnější a my jsme spoléhali jen na brejky. Dva nám vyšly a jsme moc rádi, jak jsme toto těžké utkání výborné úrovně zvládli,“ řekl trenér Valašské Polanky Roman Kučerňák.

Branky: 45. Šebák – 12. Řezníček, 28. Baran, 70. a 90. David Maček.

VESELÁ – MALENOVICE 6:2 (5:1)

S ohledem na předchozí výsledky Malenovic to bylo v tomto kole vítězství Veselé z kategorie povinných. Roli favorita Veselá potvrzovala hned od prvních minut. Deprimující byl pro hosty hned první gól v 6. minutě, který dal Roman Manďák přímo z rohu. Po dalších pěti minutách stejný hráč už zvyšoval na 2:0. Pak Veselá na pár minut polevila a umožnila Malenovicím vrátit se do hry, když snížil Martin Bartek. Po půl hodině hry zase převzala otěže zápasu Veselá a dvěma slepenými góly Miroslav Čoček definitivně utkání rozhodl. Poločasové skóre se ale měnilo ještě jednou. Po ruce hostujícího stopera následovala penalta a tu proměnil Petr Dlouhý.
Druhý poločas se hrál více méně jen z povinnosti a padly už jen dvě branky. Nejprve Struška hlavou po rohu snížil na 5:2 a konečnou podobu výsledku dal Petr Dlouhý, který si v 86. minutě zopakoval kop ze značky pokutového kopu. Tentokrát se pískala penalta po faulu.

Branky: 6. a 11. Roman Manďák, 30. a 35. Miroslav Čoček, 44. z penalty a 86. Petr Dlouhý - 18. Martin Bartek, 57. Michal Struška. Rozhodčí: Františák. Diváci: 85.

TEČOVICE – LOUKY 1:2 (0:1)

Hosté z Louk na trávě v Tečovicích potvrdili, že derby nemá favorita a v poslední době to na Bivoj umějí zahrát a udělili soupeři lekci z efektivity. Domácí začali sebevědomě, měli více ze hry a tlačili se před Pavelkovu branku. Ze situací, které by mohly znamenat ohrožení branky hostí, se ale rekrutovaly pouze centrované míče ze stran a k přímé střele, která by mířila do prostoru ohraničeném tyčemi branky hostí, nedošlo. Hosté hráli pozorně v obraně a k dosahu domácí branky se dostávali po brejkových akcích. Domácí měli příležitosti po Sedláčkově kolmici na Vopatřila. Ten byl ale zablokován beky hostí a z následujícího Frkalova rohu trefil míč hruď Davida Dorazína a odrazil se nad břevno Pavelkovy klece. Pak centroval Plachý dlouhý nepříjemný míč na zadní tyč branky hostí, ale Pavelka si poradil a Vopatřilův prudký centr přes celou šířku branky skončil v autu. Hosté měli příležitost po střele Janoty z hranice velkého pokutového území, míč ale těsně minul tyč Joklovy branky. Pak kopal Burša trestný kop ze strany, jeho centr ale s obtížemi poslal hlavou Janota mimo domácí branku. Následný Frkalův centr z rohu tečoval Pavelka pouze na břevno, míč se sice odrazil do pole, ale domácí tým tuto šanci nezužitkoval. Následně z ojedinělé akce hostí přišel trest, když Malota proběhl mezi stopery a míč poslal obloučkem přes Jokla do domácí branky a hosté vedli ve 30. minutě 0:1. Domácí sice reklamovali Malotův offsajd, ale nebylo jim to nic platné. Dále se snažili o vyrovnání, ale Šnajdrův volej skončil nad břevnem, Frkalův roh vyboxoval těsně před břevnem a centr Davida Dorazína chytil na přední tyči Pavelka v brance hostí.Ve druhé půli Pavelkovu střelu zablokovala domácí obrana, ale kopal se roh. První ještě domácí odvrátili, ale po dalším inkasovali, když se prosadil obloučkem Martin Pavelka a hosté vedli v 59. minutě 0:2. Domácí se tlačili před branku hostí, ale centr z trestného kopu zahrávaného Dorazínem ze strany odvrátila obrana hostí dlouhým nákopem. Vyběhnuvší Jokl ve snaze odehrát míč mimo pokutové území chyboval, a když hrozilo, že se míče zmocní útok hostí, fauloval pronikajícího soupeře tak, že obdržel druhou žlutou kartu a musel tedy opustit hřiště. Do domácí klece si oblékl gólmanské triko Vladimír Šnajdr a domácí dohrávali posledních dvacet minut o deseti. Stav se i tak podařilo korigovat po trestném kopu zahrávaném Sedláčkem z dobrých pětatřiceti metrů. Na jeho míč směřující do prostoru před brankou hostí si naběhl Dorazín i stopeři hostí, ale ani on ani obránci či gólman Pavelka jej nedokázali zasáhnout a ten skončil bez teče v síti. Domácí tak snížili na 1:2. Nedlouho poté kopal Dorazín pokutový kop nařízený za ruku Mikače, ale míč poslal pouze do břevna branky a Plachého volej z rohu skončil mimo tyče branky hostí. Hosté dokázali už do konce utkání stav udržet a berou plný počet bodů, stejně jako na jaře, kdy v Tečovicích vyhráli brankou Janči 0:1.

Branky: 72. Pavel Sedláček - 30. Tomáš Malota, 59. Martin Pavelka. Rozhodčí: Vlk. Červená karta: 70. Zdeněk Jokl (Tečovice). Diváci: 111.

MLADCOVÁ – PŘÍLUKY 1:2 (1:1)

Domácím se zápas vůbec nevydařil a svým výkonem umožnili získat hostům nečekané tři body. Už úvod utkání leccos naznačoval, než se domácí vzpamatovali, dvakrát museli hasit nebezpečné brejky hostů. Ve 25. minutě ale po zbytečném faulu v rohu velkého vápna proměnil pokutový kop domácí Chludil a zdálo se, že to domácí tým nakopne. Bohužel ve 31. minutě minul skákavý míč po zbytečné malé domů domácí gólman a hosté lacino vyrovnali. Ve druhé půli domácí zabrali a hrálo se prakticky jen na hostující branku, bohužel však pokračovalo jejich trápení v koncovce. V 69. minutě po ojedinělé akci Příluk trefil tři body Julina a domácí se již nezmohli ani na vyrovnání.

Branky: 26. Jan Chludil z penalty - 30. a 69. Zdeněk Julina. Rozhodčí: Konečný. Diváci: 120.

HOLEŠOV B – JAROSLAVICE 4:0 (1:0)

Holešovská rezerva přivítala fotbalisty z Jaroslavic, kteří ještě loni hráli o třídu výš, zatímco domácí celek působil v kroměřížském okresním přeboru. Na hrací ploše to však nebylo vůbec znát a v první půli tahali hosté za kratší konec. Holešovskou rezervu poslal do vedení Roubalík. Druhá půle jasně patřila domácím, kteří svoji pohodu demonstrovali dalšími třemi góly. Hosté se snažili o zkorigování stavu zápasu, ale nakonec padli 0:4.

Branky: 18. Milan Roubalík, 50. Benedikt Šuba, 70. Jiří Menšík, 85. Miroslav Hasala. Rozhodčí: Nuc. Diváci: 150.

ADMIRA HULÍN – CHROPYNĚ 2:1 (1:1)

Derby začali lépe hosté. Ve 3. minutě se po centru zprava dostali před Černockého. Ten šanci zblízka vyrazil. Hrál se opatrnější fotbal, mužstva se spíše oťukávala, hra se odehrávala ve středu pole, šancí bylo minimum. Ve 32. minutě udeřili hosté, po centru z pravé strany hlavičkoval na zadní tyči volný Štěpánek. Vyrovnat se Hulínu podařilo ve 42. minutě, centr zprava nejdříve poslal Motal na tyč, ale u dorážky byl dříve jak brankář. Do poločasu mohla jít Admira do vedení. Jurášek se po volné levé straně dostal až před brankáře, ten ale jeho střelu vyrazil na roh. Druhou půli začali lépe domácí. Ve 46. minutě odcentroval Hlaváč, ale Absolon poslal míč vedle. Pak se začal hrát otevřený fotbal, obě mužstva chtěla vyhrát, a tak se více útočilo. V 53. minutě šli hosté do přečíslení, ale jejich šance skončila jen na tyči. V. 63 minutě udeřila Admira. Po rohu se trefil Kubo. Pak se začalo více jiskřit a žlutit než hrát, na což doplatili červenou kartou Motal s Panáčkem. Stav 2:1 se již i přes snahu hostí nezměnil.

Branky: 43. Petr Motal, 64. Jakub Kubo - 32. Jakub Štěpánek. Rozhodčí: Veselý. Červené karty: 75. Petr Motal – 80. Miroslav Hanáček. Diváci: 75.

FRYŠTÁK – SLAVKOV POD HOSTÝNEM 6:1 (3:1)

Fryšták šel do utkání s těžkým protivníkem s cílem vyhrát a zlepšit bilanci na domácím hřišti. Slavkov podporovaný plným autobusem fanoušků nezačal vůbec špatně. V 8 minutě si sice Krajcar dal vlastní gól, ale Ponížil o pár vteřin později srovnal. Půlhodinu bylo skóre na vážkách, poslední čtvrthodina ovšem vyšla lépe domácím. Kučera a po něm Petráš dali Fryštáku poločasový klid. Smutek fanoušků Slavkova z vývoje zápasu pokračoval i po změně stran. Fryšták byl ve všech činnostech lepší a v 56. minutě přišlo definitivní rozhodnutí. Po pasu za obranu přišlo bravurní zpracování těžkého míče Vavrušou a přelobování brankáře. Slavkov po té už neměl síly na zvrat. Naopak mladé pušky Fryštáku, střídající Okonkwo a Hřebačka, poslali soupeře domů s pořádnou nadílkou.

Branky: 8. Josef Krajcar vlastní, 28. Ondřej Kučera, 43. Pavel Petráš, 56. Marek Vavruša, 80. Mnamdi Okonkwo, 85. Jan Hřebačka - 9. Radek Ponížil. Rozhodčí: Toman. Diváci: 150.

KOSTELEC U HOLEŠOVA – LUŽKOVICE/ŽELECHOVICE 1:2 (0:1)

Kostelečtí nezvládli domácí duel s Lužkovicemi, které zaskočily protivníka hned z první akce zápasu. Skóroval Král. Hosté drželi hubený náskok celý první poločas. Kostelec skóre srovnal až po přestávce, kdy se prosadil Gerát. Nerozhodný výsledek vydržel až do 68. minuty. Pak se ovšem prosadil znovu Král a Lužkovice šly opět do vedení. Hosté už vítězství nepustili a zbytek zápasu poctivě odbránili.

Branky: 50. Miroslav Gerát - 1. a 68. Jiří Král. Rozhodčí: Číž. Diváci: 77.

ŠUMICE – LUHAČOVICE B 1:2 (1:0)

Souboj dvou týmů z popředí tabulky nabídl oboustranně zajímavý fotbal. Do vedení šli ve 12. minutě domácí. Skóre otevřel Pilka. Vedoucí tým tabulky se těžko prosazoval. Když už měl šanci, nebyl v zakončení přesný. Šumice i po přestávce držely hubený náskok a bojovaly o tři body. O vedení však v závěrečné čtvrthodině přišly. Vyrovnání zařídil v 74. minutě David Červenka, obrat završil v dramatickém závěru střídající Maček.

Branky: 12. Stanislav Pilka - 74. David Červenka, 89. Tomáš Maček. Rozhodčí: Korch. Diváci: 127.

HAVŘICE - DRSLAVICE 2:1 (1:1)

Páteční předehrávka 10. kola dopadla lépe pro domácí Havřice, které skolily vzdorující Drslavice. Souboj dvou nejhorších týmů soutěže přinesl bojovný fotbal s řadou nepřesností a soubojů. Domácí tým neuklidnila ani vedoucí branka Mošteka. Hosté totiž přispěchaly s bleskovou odpovědí a zásluhou Machálka skóre srovnali. I druhá půle byla vyrovnaná, žádné převratné věci ale nepřinesla. Šťastnější nakonec byli hráč Havřic, kterým důležitou výhru vystřelil Slavětínský. Drslavice už reagovat nedokázaly.

Branky: 28. Miroslav Moštek, 81. Radek Slavětínský - 31. Jan Machálek. Rozhodčí: Dostálek. Diváci: 99.

NEDAKONICE – MORKOVICE B 3:0 (1:0)

Nedakonice se rozjely. Zvítězily počtvrté za sebou a vyhouply se na druhé místo tabulky. V neděli si poradily s morkovickou rezervou, která ale rozjetému soupeři statečně vzdorovala. Domácí tým poprvé udeřil ve 23. minutě, kdy se trefil Mojžíš. Další šance fotbalisté Nedakonic promarnili. I ve druhém poločase se domácí dlouho zastřelovali. Morkovické béčko naopak cítilo šanci a bojovalo o body. V závěrečné čtvrthodině ale dvakrát udeřil Beránek a bylo po zápase.

Branky: 75. a 90. Tomáš Beránek, 23. Josef Mojžíš. Rozhodčí: Katrňák. Diváci: 70.

SLOVÁCKO B – UHERSKÝ OSTROH 2:3 NA PENALTY (1:0)

Duel v Sadech rozhodly až pokutové kopy. Uherský Ostroh ale proti béčku Slovácka potvrdil slušnou podzimní formu. Dobře naladěné hosty nezaskočila ani vedoucí trefa Šilhavého po půlhodině hry. Ostrožané dokázali výsledek po přestávce otočit. Nejprve se prosadil střelec Gajdorus, pak poslal balon do míče také Pavlas. Celek z Uherského Hradiště za nepříznivého stavu 1:2 přidal, protivníka zmáčkl a na konci rušného střetnutí skóre srovnal. Trefil se Tomáš Maniatis. V penaltách byli šťastnější hosté, kteří brali bod navíc.

Branky: 31. Patrik Šilhavý, 84. Tomáš Maniatis - 58. Tomáš Gajdorus, 69. Zbyněk Pavlas. Rozhodčí: Stodůlka. Diváci: 70.

TLUMAČOV – BŘEZOLUPY 2:2 (1:1)

Tlumačov potřetí z posledních čtyř duelů kopal pokutové kopy. A stejně jako naposledy v Ludkovicích v penaltové loterii uspěl. Domácí mužstvo v zápase dvakrát vedlo, ale v obou případech o náskok přišlo. Na gól Hrdiny z 21. minuty odpověděl Stašek, jenž se prosadil také v závěru. V té chvíli ale Tlumačov po trefě Mouky vedl 2:1. Nakonec si oba týmy body spravedlivě rozdělily. „Až na pátý pokus se nám doma podařilo vyhrát. Bohužel jen za dva body. Vyrovnávací branka padla po sérii našich chyb a neskutečné střele hráče Březolup dvě minuty před koncem. I tak musím kluky za přístup a bojovnost pochválit. Škoda, že jsme neodskočili o dvě branky. Místo proměnění dvou tutových šancí, jsme za stavu 1:0 přišli o klíčového hráče Zálešáka. I bez něj ale kluci zabojovali a podle mě zaslouženě brali aspoň ty dva body,“ prohlásil trenér Tlumačova Petr Skypala.

Branky: 21. David Hrdina, 69. Jiří Mouka - 30. a 88. Tomáš Stašek. Rozhodčí: Kubíček. Diváci: 68.

BŘEZNICE – ZLECHOV 5:0 (4:0)

Fotbalisté Zlechova schytali v Březnici nepříjemný výprask. Hotovo bylo za poločas. Domácím borcům náramně vyšla úvodní část, soupeři nastříleli do přestávky čtyři branky. Skóre otevřel Teplý, vzápětí rozjásal domácí fanoušky Ambrož. Po půlhodině hry skóroval Kozel a před poločasem udeřil ještě Daníček. Zaskočení hosté nedokázali reagovat. I když ve druhé půli zmírnili nápor protivníka, k výraznějšímu odporu se nezmohli. Triumf Březnice završil svým druhým gólem v zápase Kozel.

Branky: 34. a 72. Tomáš Kozel, 13. Petr Teplý, 17. Roman Ambrož, 42. Pavel Daníček. Rozhodčí: Kýr. Diváci: 80.

LUDKOVICE – STARÉ MĚSTO 3:1 (2:1)

Kdo nepřišel na ludkovické hřiště na nedělní duel domácích borců proti Jiskře Staré Město, mohl jen litovat. Utkání totiž mělo správný náboj zásluhou obou mužstev. Domácí zahájili lépe a v 16. minutě se ujali vedení brankou Bureše. Pak diváci viděli velké množství gólových příležitostí na obou stranách, ale vždy byli na místě pohotoví gólmani. Ve 41. minutě se dostal do brejku domácí P. Suchý ml. a podruhé rozvlnil síť hostující branky. Jiskře se podařilo snížit až v samotném závěru prvního poločasu Petkem. Druhý poločas se hrál opět svižný a pohledný fotbal. Zase bylo k vidění mnoho příležitostí, ale střelcům nebylo přáno. Hosté kolem sedmdesáté minuty zatlačili na domácí ve snaze vyrovnat, ale to se jim nakonec nepodařilo. Naopak domácí P. Suchý ml. v devadesáté minutě definitivně potvrdil vítězství Ludkovic.

Branky: 41. a 90. Petr Suchý, 16. Ondřej Bureš - 45. Martin Petek. Rozhodčí: Dospěl. Diváci: 100.

1. Luhačovice B 9 6 2 0 1 27:13 22
2. Nedakonice 9 6 0 2 1 20:13 20
3. Uh. Ostroh 9 6 1 0 2 19:13 20
4. Šumice 9 5 1 0 3 23:13 17
5. Zlechov 9 5 1 0 3 19:15 17
6. Staré Město 9 4 0 1 4 21:17 13
7. Ludkovice 9 3 1 1 4 13:14 12
8. Tlumačov 9 2 2 2 3 14:19 12