„Samozřejmě mě tři góly potěšily. S kluky jsme po návratu do Nedakonic chvíli poseděli a výhru zapili. Naštěstí jsem nic poroučet nemusel, ale do kabiny litr kořalky rád přinesu,“ líčí s úsměvem mladý fotbalista.

V Nedakonicích vládne po loňské nevydařené sezoně, když se až do posledního kola strachovali o záchranu soutěže, nečekaná pohoda. Přestože se kádr Sokola v létě vůbec nezměnil, tým až na vyřazení v okresním poháru šlape, z prvních třech zápasů získal sedm bodů.

„Začali jsme konečně proměňovat šance a taky fungujeme jako jeden tým. Na hřišti si pomáháme, daří se nám. Snad to tak bude pokračovat co nejdéle,“ přeje si nejen Dvouletý.

Parta kouče Lukůvky přestřílela Březovou i přesto, že po prvních dvou střelách soupeře v 18. minutě prohrávala 0:2. „Naštěstí jsme do konce poločasu využili dvě šance a výsledek srovnali na 2:2,“ uvedl.

Druhá půle už byla jasně v režii rozjetých hostů, kteří přidali další čtyři branky a nakonec vysoko zvítězili, byť skóre mohlo být daleko vyšší. Domácí od ještě většího přídělu uchránil gólman Bruštík.

„Březová po pauze odešla fyzicky, jasně jsme ji přehráli,“ tvrdí hrdina střetnutí.

Ani Dvouletý tak jednoduchý zápas nečekal. „Ve dvacáté minutě to s námi vypadalo hodně špatně. Naštěstí jsme se ale semkli a výsledek otočili,“ oddechl si.

Hlavní postavou byl právě dravý mladík, který zařídil polovinu branek hostujícího mužstva. Dvakrát se trefil v první půli, třetí úder zasadil soupeři v 72. minutě.

„Kluci si už o poločase ze mě dělali srandu, že to budu mít po hattricku drahé. Jsem rád, že mi to vyšlo, i když hřiště bylo docela tvrdé a ne moc dobře se mi na něm hrálo,“ přiznává.

Dvouletý patří mezi nedakonické odchovance a rodáky, mezi muži je teprve druhým rokem. Trenér Lukůvka jej využívá na křídle, kde se mu hraje nejlépe. „Na hrotě bych se neuměl pohybovat,“ přiznává s úsměvem.

Šikovný mladík, který montuje kabiny do vysokozdvižných vozíků, prošel akademií Slovácka, tři roky byl v Kunovicích.

Vyšší soutěže jej stále láká, Nedakonice ale nyní opustit nechce. „Nějaké nabídky jsem měl, ale kluků je málo, nechci utíkat pryč. Naopak chci pomoct týmu k co nejlepším výsledkům,“ dodává.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...