Utkání 24. kola okresního přeboru se mělo odehrát v sobotu v sedmnáct hodin v Hluku. V předstihu ale bylo zrušeno.

Hosté z Březové totiž kvůli spoustě absencí k utkání nenastoupí. Trenér Ladislav Kalina ze zdravotních či pracovních důvodů postrádal jedenáct hráčů, sestavu nedá dohromady.

„Nemůžeme nastoupit do utkání, omluvilo se mi jedenáct hráčů a pro zápas mám k dispozici jen devět schopných (zdravých) hráčů. Rozhodili jsme se, že k utkání nenastoupíme a přijmeme kontumační porážku 3:0. Musíme se zdravotně dát dohromady, abychom v příštím týdnu porazili Bílovice a definitivně se tak zachránili v okresním přeboru,“ uvedl kouč Březové Ladislav Kalina.

Situace jen mrzí, jinou možnost ale s funkcionáři Sokola v podstatě neměl. Jet do Hluku v devíti lidech, nemělo smysl.

Místopředseda klubu Dušan Bruštík v předstihu poslal na Okresní fotbalový svaz omluvenku, informace měl i soupeř.

„Nepočítali jsme s tím, že se utkání neuskuteční a nijak nás to netěší. Chtěli jsme hrát. Na druhé straně soupeře chápeme. Naštěstí dal v předstihu vědět, takže jsme nemuseli chystat hřiště, čekat na něho. Užili jsme si volnou sobotu a přiblížili se vítězství v soutěži,“ uvedl trenér hlucké rezervy Jan Miroš.

Béčko Spartaku má v nekompletní tabulce už osmibodový náskok před druhými Nedakonicemi, které k udržení postupových nadějí musí vyhrát v neděli v Babicích, jinak je o vítěze soutěže jasno.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...