Mladé Hlučany táhl za pohárem především Lukáš Mikéska. Šikovný mladík byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

Druhý byl v kategorii mladších přípravek Brumov, jenž měl ve své sestavě nejlepšího brankáře, Teodora Švacha. Bronz brali u tvrze mladíci ze Skalice.

Pořádající Hluk bral medaili i v kategorii starších přípravek. Spartak skončil třetí za vítěznými Vizovicemi a druhou Bylnicí. Nejlepším brankářem byl vyhodnocen Daniel Krejza z Bylnice, cenu pro nejlepšího hráče obdržel Štěpán Juráň z Vizovic.

V kategorii mladších žáků zvítězili chlapci ze Vnorov a KEN Veselí nad Moravou. Druhou příčku obsadil tým FSA Kras Jedovnice u Blanska, třetí byli Hlučané.

V kategorii starších žáků zvítězilo 1. FC Slovácko, druhý byl Bánov, třetí pak tým Hluku, který hrál v modrých dresech.

Dvanáctý ročník Bobík Cupu, který se na stadionu Spartaku Hluk uskutečnil v sobotu, byl určený kategoriím mladší a starší přípravky a také mladším a starším žákům.

„Nejvíce byly obsazeny turnaje přípravek, kde u mladší přípravky bylo osm účastníků, u starších pak jedenáct,“ informuje jeden z pořadatelů Antonín Zlínský starší.

„Počasí bylo ideální. Sice bylo pod mrakem, ale celý den nezapršelo a hlavně nebylo vedro. Turnaj až na zranění hráče z Rohatce, který si narazil koleno, byl naprosto v pohodě. Děti se na trávníku hodně vyřádily a právě to je smyslem pořádání takovýchto akcí. Poděkovat musíme hlavnímu sponzorovi Josefu Trubačíkovi. Hlavně díky tomuto podnikateli, který má svoji firmu na nábytek v Hluku v ulici Boršická, se turnaj konal už podvanácté,“ dodal Zlínský.

BOBÍK CUP 2023
Mladší přípravka: 1. Hluk U9, 2. Brumov, 3. Skalica, 4. Bánov, 5. Bzenec/Vracov, 6. Bylnice, 7. Vizovice, 8. Hluk U8
Nejlepší hráč: Lukáš Mikeska (Hluk)
Nejlepší brankář: Teodor Švach (Brumov)
Starší přípravka: 1. Vizovice, 2. Bylnice, 3. Hluk, 4. Nový Hrozenkov, 5. Brumov, 6. Bzenec/Vracov, 7. Holešov, 8. 1. FC Slovácko dívky, 9. Bánov, 10. Slušovice, 11. Lovčice
Nejlepší hráč: Štěpán Juráň (Vizovice)
Nejlepší brankář: Daniel Krejza (Bylnice)
Mladší žáci: 1. Vnorovy/Veselí, 2. FSA Kras, 3. Hluk, 4. Bánov, 5. Rohatec.
Nejlepší hráč: David Šenkýř (FSA Kras)
Nejlepší brankář: Martin Chudík (Vnorovy/Veselí)
Starší žáci: 1. 1. FC Slovácko, 2. Bánov, 3. Hluk modří, 4. Hluk zelení, 5. Rohatec, 6. Bylnice, 7. FSA Kras
Nejlepší hráč: Jakub Chvilíček (1. FC Slovácko)
Nejlepší brankář: Ondřej Zaoral (Hluk modří)