„Bylo by hezké čtvrté nebo páté místo udržet, protože o záchranu rozhodně bojovat nechceme. Soutěž je ale nesmírně vyrovnaná, důležitý bude každý zápas, každý bod,“ vnímá trenér Bílovic Martin Hrňa.

Jeho tým se v zimě schází jednou za dva týdny. Vždy v úterý se trochu proběhne, absolvuje trénink. Bílovice za sebou mají i jeden přípravný duel. Pohořelice zdolaly 3:1.

Další duel je čeká v neděli, další týden pak v domácích podmínkách absolvují víkendové soustředění, které zakončí přípravným zápasem proti Spytihněvi.

Pak už se začne pátý tým okresního přeboru chystat na čtvrtfinále poháru. Bílovice doma vyzvou Babice. „Kluky postup láká, taky by si chtěli zahrát na ligovém stadionu. Finále je ale pořád daleko,“ ví Hrňa.

K dispozici má stejný kádr jako na podzim. Start jara nestihne dlouhodobě zraněný Kamočai, další opory by měly být v pořádku a nachystané.

Bílovice by ještě před startem jara rády mužstvo doplnily, sehnat někoho ale v dnešní době není vůbec jednoduché. „Nějaké kluky lákáme, ale je to složité,“ dodává Hrňa.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...