Vedení klubu se pro změnu rozhodlo po minulé porážce v Dolním Němčí, o konci kouče Kroupy se mluvilo však již o čtrnáct dnů dříve po remíze v Šumicích.

„Chápu, že nebyly výsledky, takže se muselo něco udělat. Všichni cítíme, že mužstvo potřebuje nový impulz. Na Újezdec ale budu vzpomínat rád. S kluky jsem se byl v pátek rozloučit, rozešli jsme se korektně,“ říká zkušený kouč.

Mužstvo po Kroupovi převzali Miroslav Kobzinek s Bronislavem Červenkou, který ale dál zůstává spíše hráčem. 

Noví trenéři Újezdce, který je s pouhými patnácti body předposlední, si na premiéru budou muset ještě týden počkat, protože nedělní domácí duel s Koryčany byl kvůli bouřce a podmáčenému hřišti odložen.

Oba týmy se dohodly na náhradním termínu, kterým je středa 31. května v 18.00.

„Na hřišti po průtrži mračen stála voda, hřiště bylo nezpůsobilé,“ hlásil Červenka.

Ani hosté neměli s odložením utkání problém, byť samozřejmě chtěli hrát, ale počasí bylo proti.

„Když jsme do Újezdce přijeli, všechno bylo v pohodě, ale čtvrt hodiny před utkáním se spustila průtrž mračen. Lilo asi dvacet minut, padaly kroupy. Hřiště bylo během chvíle z poloviny pod vodou, hrát nešlo,“ ví trenér Koryčan Karel Rotter.

Fotbalisté Kunovic (žluté dresy) ve 23. kole I. A třídy sk. B přehráli poslední Bylnici 5:0.
I. A třída sk. B: Nivnice nasázela Buchlovicím šest gólů, Ondřejka má hattrick

Kroupa se již zápasu nezúčastnil, byl doma s manželkou.

Rodák z Vlčnova přišel do Újezdce, kde nahradil Zdeňka Šebestu, před letošní sezonou. V minulosti vedl hlavně mládež. Byl šéftrenérem vlčnovské akademie, v minulosti působil v Hluku, Kunovicích či Starém Města.

Nyní je bývalý gólman bez práce. „Už se mi něco rýsuje, ale do konce sezony nic řešit nebudu. Chvíli si odpočinu a v létě zase vrátím k fotbalu,“ plánuje.

V jakém oddíle to bude, ale zatím není jasné.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...