Fotbalový kemp Michala Kadlece 2022
Aleš Zlínský – manažer  fotbalového kempu
tel.: + 420 777 055 068
e-mail: michal.kadlec24@seznam.cz

„Po deseti letech jsme se rozhodli ke změně realizačního týmu, ale snažili jsme se získat další odborníky a profesionály, aby o děti zase bylo dobře postaráno a pozitivně ovlivnili jejich začínající kariéry. Chceme udržet nebo i navýšit vysoko nastavenou laťku kempu, který je ve Zlínském kraji velmi populární a každý rok k nám přichází tolik nových zájemců," uvedl manažer a zakladatel kempu Aleš Zlínský.

Letošní akce se uskuteční v Hluku od pondělí 4. července do soboty 9. července. Organizátoři pro účastníky kempu na každý den připravili bohatý program.

„Mezi sedmou a osmou hodinou budíček, poté snídaně a od desíti hodin je první tréninková jednotka. Poté následuje chutný oběd. Odpolední program vyplňuje buď koupaliště v Hluku, výlet do Smajlíkova v Uherském Hradišti a nebo řada dalších aktivit spojených s kempem,“ informuje Zlínský.

Kemp navštíví i patron Michal Kadlec. Bývalý reprezentant bude jistě motivací pro všechny budou fotbalisty. „Těšit se můžete také na autogramiádu fotbalistů 1. FC Slovácko,“ říká Zlínský.

Kempu se v minulosti zúčastnili i hráči, kteří nyní nastupují v domácí FORTUNA:LIZE nebo v zahraniční. Jde o brankáře Matěje Kováře z Manchester United, Lukáše Ambrose z Wolfsburgu či olomouckého Filipa Uriču. V Hluku v minulosti pobyl i hráč zlínského Fastavu a člen reprezentace do devatenácti let Patrik Kulíšek. 

Na začátku letních prázdnin se v Hluku uskuteční již jedenáctý ročník fotbalového kempu Michala Kadlece.Na začátku letních prázdnin se v Hluku uskuteční již jedenáctý ročník fotbalového kempu Michala Kadlece.Zdroj: se svolením pořadatele

Generálním partnerem akce se od letošního roku stala Generali Česká pojišťovna.

„Tak neváhejte a přihlaste své ratolesti i na letošní kemp, kapacita je stejně jako v předcházejících letech omezena,“ dodal Zlínský.