Reprezentace do 15 let v září, říjnu a listopadu absolvovali regionální kempy v Teplicích, Zlíně, Českých Budějovicích a Náchodě.

Na konci listopadu se svěřenci trenéra Karla Havlíčka sejdou ke dvěma zápasům proti Maďarsku, které jsou na programu 28. a 30. listopadu. Oba se hrají v Uherském Brodě. První z nich má výkop ve čtrnáct hodin, odveta začíná v jedenáct hodin.

Specifickou reprezentaci do patnácti let vede stejně jako v předešlých letech Karel Havlíček, kterému pomáhají asistenti Robert Blaško, Josef Vlček a Petr Kouba. Patronem týmu je legendární Karel Poborský, šéftrenérem Miroslav Beránek.

Stadion Lapač s umělou trávou a atletickým oválem bude hostit dva přípravné zápasy české mládežnické fotbalové reprezentace.Stadion Lapač s umělou trávou a atletickým oválem bude hostit dva přípravné zápasy české mládežnické fotbalové reprezentace.Zdroj: FAČR

Cílem realizačního týmu je především objevovat a testovat mladé fotbalisty, kteří budou v dalších letech oblékat reprezentační dres.

V nominaci je i záložník Zlína David Veselý, Slovácko má svého hráče jen mezi náhradníky. Na šanci si musí počkat obránce Adam Beneš.

Mládežnická reprezentace se v Uherském Brodě sejde už v neděli 26. listopadu, sraz končí ve čtvrtek 30. listopadu po druhém zápase s Maďarskem. Hráči i realizační tým budou ubytovaní v penzionu Lapač.