„Nejvíce jsem zklamaný z výkonu rozhodčích, kteří se nám celý zápas smáli do obličeje. Byla to ostuda,“ prohlásil natvrdo.

Hostům vadil nejen odpískaný pokutový kop v první půli, ale i další věci. Více však výkon sudích rozebírat nechtěli.

I. A třída sk. B, 16. kolo -
TJ NEDACHLEBICE – TJ ŠUMICE 2:2 (1:1)
Branky: 26. René Kafka z penalty, 78. Filip Brzica z penalty – 39. Václav Ondřej, 69. Michal Kelíšek. Rozhodčí: Mitáček. Červená karta: 52. Tomáš Klvaňa (Nedachlebice). Diváci: 122.

Na druhé straně ani Šumice nehrály extra dobře. „Bohužel jsme se přizpůsobili soupeři, který hrál dlouho v deseti. Utkání jsme měli dohrát lépe,“ ví dobře Dvořák.

I když sestava byla stejná jako minulý týden, výkon byl horší.

„My jsme bohužel hned v úvodu nevyužili dvě velké gólové šance a soupeř šel do vedení z penalty, jakou jsem dlouho neviděl. Domácí byli od té chvíle lepší a začali nás přehrávat. Nám se ale podařilo ke konci první půle po standardní situaci srovnat na 1:1. Pak dostal domácí hráč za tvrdý faul červenou kartu za faul, v dlouhé přesilovce jsme ale využili jenom jednu šanci, jinak jsme se přizpůsobili hře soupeře, který pak z druhé penalty nařízené správně za ruku srovnal na 2:2,“ zhodnotil duel šumický kouč.

Ani trenér Nedachlebic Ondřej Čtvrtníček nebyl po nedělním střetnutí spokojený. „Náš výkon byl hrůzostrašný, celkově byl fotbal oboustranně špatný. My jsme se sice snažili, herně nám to ale nešlo,“ přiznává.

Podle Čtvrtníčka zápas poznamenalo vyloučení Klvani v úvodu druhé půle. „Bylo ale správné. Náš hráč šel oběma nohama napřed, nesmyslný zákrok,“ souhlasí s verdiktem sudího Mitáčka.

V deseti to měli domácí složité, nakonec zachránili alespoň bod, který jim zařídil střídající Brzica z penalty. „Bod musíme nakonec brát. Na výkonu se jistě projevilo teplo. Nebyli jsme tak dobří, jak bychom měli být,“ uznává Čtvrtníček.

„Bod je v naší situaci málo,“ dodal Dvořák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...