„Pavlovi chceme za jeho práci poděkovat. Lidsky jsme si sedli, opravdu nám pomohl. Cítili jsme však, že je potřeba udělat nějaká změna, mančaft oživit. Víme, že máme

velmi mladý mančaft, který na víc než na střed tabulky momentálně asi nemá, ale s výhledem na příští sezonu chceme dám novému trenérovi dostatek času na práci či rozkoukání,“ uvedl člen výkonného výboru TJ Nivnice a vedoucí prvního mužstva Milan Bršlica.

Pravidelný účastník I. A třídy chtěl trenéra vyměnit už v létě, kvůli nedostatku času ale ponechal ve funkci Barcucha, se kterým se rozešel až nyní v zimě.

„Nejsem nijak zapšklý, nemám s tím žádný problém. Naopak sám jsem po posledním zápase či tréninku nabídl Karlovi Kopeckému rezignaci. Jsem docela rád, že to takto dopadlo, protože v týmu nepanovalo taková pohoda jako před rokem, kdy jsme měli daleko lepší mančaft. Kluci přestali chodit na tréninky. Hlavně mladší hráči, kteří na tuto třídu nemají, si stěžovali, že nehrají. Proto bylo lepší se domluvit a v Nivnici skončit,“ prohlásil Barcuch.

Bývalý gólman Drnovic, Karviné, Uherského Hradiště či Ratíškovic je šestým trenérem, který od roku 2017 vedl Nivnici. Před ním na lavičce působili bratři Ondrůškové, Leitner, Uhlíř a Matoušek.

Jméno nového trenéra vedení klubu oznámí v nejbližších dnech.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...