„My jsme spokojení. Jde o zasloužené vítězství. Výsledek je sice přesvědčivý, ale úplně snadné to nebylo. Jsem moc rád, že jsme odčinili debakl ze Starého Města. Snad jsme se chytili a výhra nám pomůže do dalších zápasů. Na to, že to bylo derby, tak to bylo celkem poklidné,“ uvedl trenér Šumic Pavel Dvořák.

I. A třída sk. B, 15. kolo -
TJ ŠUMICE – SK ÚJEZDEC 6:0 (2:0)
Branky: 45. a 86. Václav Ondřej, 12. Libor Žáček, 62. Dominik Červenka, 70. Michal Kelíšek, 74. Stanislav Pilka. Rozhodčí: Zubek. Diváci: 150.

Zatímco domácí si povedeným duelem zpříjemnili Velikonoce, soupeř odjížděl domů spráskaný, s předčasnou nadílkou.

„Za mě je to obrovská ostuda. Katastrofální přístup hráčů k utkání. Ani nevím, co k tomu říct. Každý z kluků si musí sáhnout do svého svědomí a říct si, zda něco udělal pro mužstvo. Do hlavy nikomu z nich nevidím. Takto vysoká porážka mě mrzí o to víc, že soupeř není svojí kvalitou na úrovni Kroměříže B,“ prohlásil naštvaný kouč Újezdce Jiří Vystrčil.

Pro výkon a přístup svého mužstva v takto důležitém střetnutí neměl žádné pochopení.

„Jsem obrovsky zklamaný z výkonu. Za stavu 1:0 jsme sice nastřelili tyčku, ale to bylo z naší strany vše. Třeba si kluci uvědomí, že s takovým přístupem neporazíme nikoho,“ prohlásil Vystrčil.

Začátek, který provázely nepřesnosti, ale debaklu nic nenasvědčoval. „V úvodu jsme byli nervózní. Pak jsme ale dali po vybojované akci na straně gól, ke konci první půle po rohu přidal Ondřej druhou branku, která nám strašně pomohla,“ říká Dvořák.

Hosty naopak laciné branky srazily. „Na první gól jsme Šumicím nahráli sami, před druhou brankou jsme nezachytili náběh,“ glosuje Vystrčil.

O přestávce provedl změny v sestavě, pokusil se mužstvo nastartovat, ke zlepšení ale nedošlo. „Myslel jsem si, že se něco změní. Čekal jsem, že kluci vyvinou nějakou aktivitu, snahu, ale Šumicím jsme sami umožnili přidat další čtyři góly,“ nechápe Vystrčil.

Újezdec sice začal druhou půli aktivně, deset minut domácí i díky větru přehrával, kontaktní branku ale nedal a pak inkasoval další údery.

„Kluci to odjezdili, odmakali. Hosté v prvním poločase trefili ze standardky tyčku, jinak spíš hrozili centry ze strany, ale vyloženou šanci už neměli,“ dodal Dvořák.

Rivaly nyní dělí v tabulce I. A třídy skupiny C pět bodů. Újezdec nyní hostí vedoucí Nivnice, Šumice jedou do Nedachlebic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...