„Pohled na tabulky je pro nás pořád krásný, ale v dlouhé zimní pauze se nesmíme ukolébat. Kádr chceme udržet a když pořádně potrénujeme, věřím, že to na jaře zvládneme,“ uvedl trenér Jiskry Petr Sonntag.

I. B třída sk. C, 13. kolo
TJ TOPOLNÁ – JISKRA STARÉ MĚSTO 0:0. Rozhodčí: Mravec - Večeřa, Ševčík (Hubál). Diváci: 250.

Nerozhodný výsledek bral s nadhledem.

„Samozřejmě nás mrzí, že jsme v posledním podzimním zápase přišli o vítěznou sérii a poprvé ztratili body, na druhé straně musíme uznat sílu soupeře. Topolná si za svůj výkon, přístup i bojovnost a velké úsilí prohrát nezasloužila, takže pro oba týmy jde o zasloužený bod,“ má jasno hostující kouč.

Žádný z týmů si moc šancí nevypracoval. „My jsme tam měli jednu nebo dvě příležitosti ke skórování, soupeř taky,“ pravil.

Topolná se na favorita dobře připravila, závěrečný duel letošního roku poctivě odpracovala.

„Věděli jsme, že Jiskra má kvalitní mančaft a zaslouženě vede tuto třídu. Osobně jsem ji na podzim viděl asi čtyřikrát, takže jsme na soupeře byli dobře nachystaní. Staré Město má hlavně velmi dobré krajní obránce a záložníky,“ vypozoroval trenér Topolné Ondřej Hoferek.

Fotbalisté Ostrožské Nové Vsi (zelenobílé dresy) v posledním podzimním zápase remizovali se Zdounky 2:2.
Podívejte se: Novovešťané hráli se Zdounky 2:2. Pálili Kreisl a Bondarenko

Jeho tým do sobotního utkání vstoupil lépe. Hned v úvodu měl stoprocentní šanci Pavel Hoferek, hostujícího gólmana Nohu ale šajtlí neprostřelil.

Jinak se hrálo hlavně mezi šestnáctkami. „Hosté měli o něco více ze hry, hrozili ale jenom po standardkách, kdy tam měli nějaké závary,“ hlásil Hoferek.

Úvodní část byla vyrovnaná a stejně tomu bylo i po změně stran. Topolná zahrozila šancí Mikošky, který šel z úhlu sám na Nohu, ale neuspěl. „Soupeř tam měl nějaké závary, ale vyloženou šanci si nevytvořil,“ říká domácí trenér.

Mužstvo nejen za skvělou defenzivní práci oprávněně chválil. „My jsme hráli, na co jsme měli. Kluci nechali na hřišti všechno. Věděli jsme totiž, že když budeme hodně běhat a bojovat, zápas odmakáme, máme šanci. Konečná remíza je spravedlivá,“ míní Hoferek.

„S bodem i celým podzimem jsem spokojený. Získali jsme třiadvacet bodů, hráli slušný fotbal a v tabulce jsme třetí,“ dodal spokojeně.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...