„Se vstupem do sezony jsme spokojení. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, i když Malenovice u nás rozhodně nehrály špatně a v prvním poločase měly i navrch. Nám zápas vyšel hlavně výsledkově. Byli jsme produktivní, proměnili šance,“ pochvaloval si trenér Ostrožské Nové Vsi Libor Soldán.

Slováckému celku ke třem bodům pomohl vlastní gól Strušky a hlavně trefa Pšurného těsně před přestávkou. Ostrožská Nová Ves ve druhé půli skóre brankami mazáků Franty a Machaly ještě navýšili, debakl hostů ze Zlína v závěru mírnil Kornieiko.

I. B třída sk. C, 2. kolo -
TJ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – FC MALENOVICE 4:1 (2:0)
Branky:
32. Michal Struška vlastní, 45. Matěj Pšurný, 75. Lukáš Franta z penalty, 82. Ondřej Machala - 89. Ihor Kornieiko. Rozhodčí: Němec. Diváci: 120.

„Zklamání je velké. Do sezony jsme chtěli vstoupit úplně jinak. Pro nás je to velmi krutá porážka,“ povzdechl si hostující kouč Leoš Válek.

Jeho tým doplatil na neproměňování šancí. „Hlavně ze začátku, ještě za bezbrankového stavu jsme stříleli Pánu Bohu do oken. Chyběl nám klid v zakončení,“ prohlásil Válek.

Ve vyložených pozicích neuspěli Torma ani navrátilec Novak, nepřesní byli i další borci v bílých dresech.

Aby toho nebylo málo, daly si Malenovice po akci Obala vlastní gól. Klíčová ale byla druhá inkasovaná branka chvíli před půlí. Machala dlouhým nákopem vysunul Pšurného a ten chytře přehodil vyběhnutého gólmana gólmana Žemlu.

Fotbalisté Hluku (fosforové dresy) v domácím hodovém utkání zdolali Brumov 2:1.
Hluk se do krajského přeboru vrátil hodovou výhrou. Zářil brankář Brumova

„I za stavu 0:2 jsme ale věřili, že to můžeme otočit, vyhrát. Bohužel jsme se dostali do křeče a utkáním se protrápili,“ posteskl si Válek.

Další rány soupeři zasadili Lukáš Franta z penalty a Ondřej Machala, trefa Ukrajince Kornieika už nic neřešila.

„Podržel nás brankář Boček, který vyrazil nebezpečnou hlavičku i další šance soupeře. V poločase jsme prostřídali dva hráče a náš výkon šel nahoru. Přidali jsme další dvě branky a zaslouženě vyhráli,“ prohlásil Soldán.

Domácím scházel jen David Jurásek, kterého na stoperovi zastoupil Lukáš Franta. Malenovice dorazily daleko v okleštěnější sestavě. Hostům na Slovácku scházel nejen brankář Juráň, ale i Bartek, Otrusina či zraněný Ezr. „Před srazem mi navíc napsali Šrajer s Gazdou, že mají střevní problémy,“ hlásil Válek.

Ten už nepočítá s Pavlačíkem, jenž v létě zamířil do Mysločovic. Naopak z Napajedel se vrátil Kris Novak z Napajedel, posilou je Robert Kadlík z Louk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...