„Je to vydřená, ale pro nás důležitá výhra. Celkově jsme byli lepší, tři body si zasloužili, ale nebylo to jednoduché střetnutí, oslabený soupeř se bránil, bojoval,“ uvedl trenér Slavkova Miroslav Mančík.

I. B třída sk. C, 19. kolo - 
TJ SOKOL SLAVKOV – TJ TRAPLICE 2:0 (0:0)
Branky: 77. Vasyl Berkela, 87. Marek Husták. Rozhodčí: Katrňák. Diváci: 70.

Oba týmy šly do utkání v oslabených sestavách. Domácím scházeli stopeři Šmehlík se Zimčíkem a taky útočník Sládeček. Hosté měli absencí daleko víc. Traplice přijely na utkání bez Trávníčka, Rozhona, Šustra, Krpala, Verbíka anebo Brázdila.

„Bylo to oboustranně upracované utkání, nic pohledného. Oba týmy pouze nakopávaly balon dopředu a spoléhaly, že někdo něco vytvoří. Utkání bylo dlouho vyrovnané, bez nějakých extra velkých šancí,“ prohlásil trenér Traplic Jaroslav Slavík.

Fotbalisté Ostrožské Nové Vsi (modré dresy) v 19. kole I. B třídy skupiny C přehráli Prakšice 3:0.
Kuriozita v I. B třídě: pět fotbalistů Ostrožské Nové Vsi si poranilo sval

Klíčové chvíle přišly až po hodině hry. Nejprve šel v 66. minutě hostující Dudešek sám na branku, ale neuspěl. Na druhé straně se k odraženému dostal Berkela a parádní ránou ukončil dlouhé čekání na gól.

Hosté v závěru otevřeli hru. Na hrot vysunuli z obrany Kolinského, ale místo vyrovnání obdrželi druhu branku. Prosadil se důrazný Husták. „Domácí byli šťastnější,“ míní Slavík.

„Soupeř si v prvním poločase vypracoval jednu šanci, my jsme nedali tři tutovky. Po změně stran jsme měli převahu, Traplice zatlačili, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Rozhodla až trefa Berkely z dálky pod břevno, v závěru přidal druhý gól Husták,“ dodal Mančík.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...