Branky hostů zaznamenali Matyáš Liška, Lukáš Hladík a Ivo Hrbáček.

„Upřímně jsem nevěřil tomu, že se vůbec poskládáme. Je super, že i přes komplikace vezeme vlčnovskému králi všechny tři body,“ radoval se kouč vítězů Martin Liška.

I. B třída sk. C, 23. kolo -
TJ SOKOL SLAVKOV – TJ VLČNOV 0:3 (0:1)
Branky: 2. Matyáš Liška, 63. Lukáš Hladík, 90. Ivo Hrbáček. Rozhodčí: Katrňák. Diváci: 100.

Hosté měli před utkáním velké problémy se složením sestavy. Ve Vlčnově se totiž o víkendu konala jízda králů, všichni chtěli být u toho, což ale nešlo.

„Bohužel Slavkov nám opakovaně odmítl žádost o přeložení utkání,“ nechápe Liška.

A tak Vlčnovští protivníka za neochotu a negativní postoj potrestali.

„Domácí sice statisticky více drželi balon na svých kopačkách, ale z jejich strany to bylo pořád stejné. Spoléhali pouze na nákopy a souboje, které jsme ale dokázali ustát. Trpělivým a poctivým výkonem jsme postupně navyšovali skóre. Všem hráčům děkuji,“ prohlásil Liška.

Zatímco hosté si užijí alespoň nedělní jízdu krále Františka Janči, ve Slakově mají po sobotní blamáži zase o čem přemýšlet.

Vlastimil Velecký se proti Mladcové blýskl pěti brankami.
Nivnice oddálila oslavy Kroměříže. Velecký dal pět branek, zářil Karlík

Domácím duel hrubě nevyšel, a tak za trest budou poslouchat řeči o puštěném zápase.

„Spousta lidí si to myslí, ale není tomu tak,“ tvrdí kouč Slavkova Miroslav Mančík.

Pro výkon mužstva ovšem neměl pochopení. „Z naší strany byl to byl hrozný výkon, úplná holomajzna. Nedali jsem si tři pořádné přihrávky. Po všech směrech to byl náš nejhorší zápas v letošní sezoně. Úplná katastrofa,“ láteřil.

Slavkovští byli směrem dopředu neškodní. I přes územní převahu si žádné velké šance nevypracovali. „Přitom si myslím, že Vlčnov by neporazil ani staré pány Slavkova,“ prohlásil odvážně Mančík.

„Nechápu, že ve stejné sestavě porazíme doma Topolnou a Ořechov a pak neporazíme Vlčnov. Brzy jsme inkasovali a už se vezli. Za celý zápas jsme měli jenom jednu šanci, jinak nic,“ dodal zklamaně.

#facr-vysledky|15749 |23#


Načítám tabulku ...