„Pro nás to byl dobrý zápas s kvalitním a zkušeným soupeřem, který hrál jiným systémem a hlavně v prvním poločase nám dělal problémy. My jsme hráli dobře z bloku, vyráželi do brejků, po kterých jsme i hrozili. Dali jsme čtyři góly, soupeř jenom dva, proto jsme vyhráli, ale o výsledek vůbec nešlo,“ ví dobře trenér Ořechova Jiří Kowalík.

Přípravný fotbal -
TJ SOKOL OŘECHOV – DRUŽBA BUKOVANY 4:2 (1:0)
Branky Ořechova: Prachman 3, Červinka – Křešťák 2

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – VELKÁ NAD VELIČKOU ZRUŠENO

V sobotním utkání postrádal Jakubíčka, Petřvalského, Durnu a Hynčici. V závěru střetnutí se do hry dostal i trenér Kowalík s brankářem Kozelkem, který šel na hrot. „Není nás moc i proto se poohlížíme po nějakých hráčích,“ přiznává Kowalík.

Jeho tým má příští víkend volno, další zápas odehraje až za dva týdny na umělé trávě ve Veselí nad Moravou s Kozojídky.

Další sobotní duel soupeřů z Uherskohradišťska a Hodonínska byl zrušen. Ostrožské Nové Vsi se omluvila Velká nad Veličkou, oba týmy tak měly volno.

Parta kouče Libora Soldána začala s přípravou v polovině ledna, na jarní odvety se chystá dvakrát týdně. „Chodíme běhat na stezku nebo jsme na malé umělé trávě. K tomu různě cvičíme, posilujeme,“ hlásí trenér Ostrožské Nové Vsi.

Trenér Miroslav Ondrůšek prokázal své schopnosti v NIvnici, nyní vede Uherský Brod.
Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

Kádr šestého týmu zlínské I. B třídy skupiny C se téměř nezměnil. Citelnou ztrátou je odchod Bronislava Šálka do Rakouska, v jednání je příchod Davida Zlínského z Hluku.

Ostrožská Nová Ves v zimě sehraje ještě dva tři nebo přípravné zápasy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...