„Musíme si k tomu sednout a utkání si rozebrat, protože takto se hrát fotbal nedá. Nechali jsme se zbytečně unést, hlavně s defenzivou jsem zklamaný,“ přiznává kouč Kunovic Jiří Vojtěšek, mimochodem někdejší ligový bek.

Při počínání svých svěřenců v obranné fázi jenom nechápavě kroutil hlavou. „Vzadu hrajeme nezodpovědně, s každým nakopnutým balonem jsme měli problémy. Soupeř měl šest šancí, jednu brankář Passler chytil, zbývajících pět skončilo v naší síti,“ nechápe Vojtěšek.

Přípravný fotbal -
FOTBAL KUNOVICE – FC VESELÍ NAD MORAVOU 2:5 (1:3)
Branky Kunovic:
Polách, Flek

Přitom Kunovice vstoupily do utkání lépe a soupeře v poli přehrávaly. Do vedení je poslal Polách, který se proti bývalému klubu trefil z trestného kopu.

Hosté, které vedou dlouholetí trenéři Slovácka Jiří Dekař se Stanislavem Vajčnerem, ale výsledek po akci na jeden dotek a úniku zakončenému nekompromisní střelou srovnali na 1:1 a skóre ještě do přestávky otočili na 3:1.

Trenér Miroslav Ondrůšek prokázal své schopnosti v NIvnici, nyní vede Uherský Brod.
Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

Kunovice vrátil zpátky do hry Flek. Další možnosti ale domácí promarnili, a nakonec za svoji laxnost pykali.

„Celý zápas jsme měli v ofenzivě navrch. Přišlo mi, jako by se hrálo na jednu bránu, ale výsledek vypadá hrozivě. Měli jsme tam spoustu centrů z boku, ale nedokážeme si pořádně naběhnout, zakončit. Špatně vyhodnocujeme situace,“ štve Vojtěška.

Proti Veselí nad Moravou postrádal dorostence Obala, Čajku či Dobrozemského. I bez nich měl ale tým utkání zvládnout lépe. Příští víkend mají Kunovice volno. Další zápas sehrají proti Vnorovům.