Parta kouče Martina Koláře inkasovala všechny góly v prvním poločase. „Dostat čtyři a navíc tak hloupé branky je trestuhodné, avšak závěr prvního poločasu a druhá půle ukázala, že máme na čem stavět. Jen je potřeba reagovat na soupeřovo rozestavení, více na hřišti komunikovat a hlavně pokračovat v tréninku,“ míní bojkovický kapitán Vít Dolina.

Slovácká Viktoria ani v sobotním dopoledním utkání nebyla kompletní, šanci dostali jiní hráči, včetně patnáctiletého Ridoška.

„Zejména mladíci ukázali, že se mužského fotbalu nebojí a zaslouží pochvalu,“ uvedl Vít Dolina.

Bojkovice proti Vnorovům nezvládly začátek, po chybách v defenzivě prohrávaly už 0:4. Hattrickem se blýskl Růžička, jednu se trefil Bittner.

Trenér Miroslav Ondrůšek prokázal své schopnosti v NIvnici, nyní vede Uherský Brod.
Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

„Soupeř proměnil všechno, aniž by si brankář Varous vůbec mohl sáhnout na míč. Jinak se fotbal ale hrál spíše mezi šestnáctkami a my byli dost nepřesní,“ posteskl si Dolina.

„Postupem času jme se začínali osmělovat a zjistili, že se soupeřem můžeme hrát fotbal. Závěrem prvního poločasu nám pomohla branka Vojty Doliny, který si naskočil na přední tyč na centr z pravé strany,“ líčí.

Bojkovice se po krátké přestávce zlepšily, manko stáhly na jediný gól. Na remízu už ale nedosáhly.

„V poločase nám trenér definoval příčinu tak velkého výsledkového rozdílu a řekl bych, že ve druhé půli jsme hráli spíše my a zaslouženě jsme dvěma pěknými brankami Peti Gaga snížili na rozdíl jediného gólu. Nutno zmínit, že na druhou jej krásně vysunul teprve patnáctiletý Ridoško. Tlačili jsme se za vyrovnáním, což se bohužel nepodařilo, ale i soupeř hrozil z brejků,“ dodal Vít Dolina.

Přípravný fotbal -
Slovácká Viktoria Bojkovice – Agro Vnorovy 3:4 (1:4)
Branky: P. Gago 2, V. Dolina - Růžička 3, J. Bittner
Bojkovice: Varous – Vít Dolina, Varga, Jančařík, Kundrata, Bania, Andrlík, F. Kalík, J. Gago, Vojtěch Dolina, P. Gago. Střídali: Ridoško, Malár, Bětík, Chovanec. Trenér Kolář.