„Po dobrém vstupu do utkání, kdy naši hráči dokázali vstřelit dva rychlé góly Vargou a Andrlíkem, probíhal téměř celý první poločas na soupeřově polovině. Díky nedůrazu a nepřesnosti našich hráčů v zakončení ovšem další branka nepadla a první poločas skončil vedením 2:0,“ uvedl na klubovém webu brankář Bojkovic Filip Urbánek.

Hned po změně stran se pěknou střelou prosadil Petr Gago. „Následně již tempo opadlo a zápas se spíše jen dohrával. Soupeř ve druhém poločase po nedůrazu naší obrany snížil na 3:1. Poslední gól vstřelil po chybě obrany Prlova Gorčík, který proměnil samostatný únik," líčí Urbánek.

Prlov se zatím v zimní přípravě trápí. „Účastník I. B třídy skupiny A dorazil do Hrádku bez náhradníků, pouze v jedenácti lidech.

Volíme nejpopulárnějšího trenéra amatérské kopané v kraji.
FINÁLE! Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

„Mrzí mě, že jsem musel improvizovat se sestavou. Soupeř na tom byl kondičně i herně daleko lépe. První poločas byl z naší strany velmi ospalý, po hrubých chybách jsme ve dvanácté minutě prohrávali 0:2. Postupem času jsme hru malinko vyrovnali, soupeř byl ale dál lepší. My jsme sice snížili na 1:3, ale pak jsme znovu chybovali a zaslouženě prohráli,“ uznává trenér Prlova Pavel Juřica.

Bojkovičtí fotbalisté další přátelské utkání sehrají již ve čtvrtek 7. března od osmnácti hodin na umělce v Brumově se Slušovicemi.

Neuvěřitelný zápas byl vidění na umělé trávě v Luhačovicích, kde se utkaly Šumice s Valašskými Příkazy. Parta nového kouče Pavla Dvořáka prohrávala po hattricku Kušniera po 45 minutách už 0:3, ale ve druhém poločase se neuvěřitelně zvedla a výsledek sedmi brankami otočila. Nakonec si připsala divoký triumf 7:3.

Přípravný fotbal - 
SLOVÁCKÁ VIKTORIA BOJKOVICE - TJ PARTYZÁN PRLOV 4:1 (2:0)
Branky: Varga, Andrlík, P. Gago, Gorčík - Langer
Bojkovice: Urbánek – Vít Dolina, Varga, Jančařík, Křižka, J. Gago, Gorčík, Kalík F., Bania, Andrlík, Vojtěch Dolina. Střídali: P. Gago, Kundrata, Martinec, Chovanec. Trenér Kolář.
Další výsledek: Valašské Příkazy – Šumice 3:7 (3:0)


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...