„Konečný výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti,“ uvedl brankář Bojkovic Filip Urbánek.

Oba týmy nastoupily do víkendového střetnutí ve značně obměněných sestavách.

| Video: Youtube

Hostům z důvodu nemoci či fašanku scházeli bratři Dolinové, Filip Kalík, Jan Gago, Marian Varga, Tomáš Andrlík, Adam Kalina či David Křižka, takže příležitost dostali i hráči z béčka nebo dorostu.

„V prvním poločase se Luhačovice rychle ujaly vedení a za stavu 2:0 se snažily kontrolovat utkání. Nám se podařilo do konce prvního poločasu snížit a měli jsme šance i na vyrovnání,“ říká Urbánek.

Slovácké Viktorii se vstup do druhého poločasu nepovedl. Po změně stran inkasovala čtyři branky a nakonec prohrála. „V šedesáté minutě se do zápasu dostali již všichni hráči z lavičky a to stejné udělal i soupeř. Důležité v tomhle utkání bylo, že si sedm hráčů dorostu vyzkoušelo hrát proti týmu krajského přeboru mužů," prohlásil Urbánek.

Luhačovice si tak výhrou zvedly náladu po porážkách s Kravařemi (0:2) a Holešovem (0:4). „Prostor dostává celý tým, je čas testování, kdy nám primárně nejde o výsledek. Vždy ale chceme vyhrát,“ uvedl luhačovický trenér Martin Bernátek.

Přípravný fotbal -
FK LUHAČOVICE – SLOVÁCKÁ VIKTORIA BOJKOVICE 6:3 (2:1)
Branky: Danquah 3, Šidlík, Hruboš, Petráš - Martinec, P. Gago, Chovanec
Bojkovice: Urbánek – M. Kalíkn, Jančařík, Malár, Kundrata, Chovanec, Bania, Gago Petr, Gorčík, Vrba, Martinec. V průběhu hry se dostali do zápasu: Spáčil, Jurča, Koubek, Bětík, Surý, Ridoško, Chmela. Trenér Kolář.