Za Sady dvakrát skórovali Tvrdoň s Davidem, jednou se trefil i Mareček.

„Zápas ovlivnil silný vítr. My jsme ho v prvním poločase měli v zádech, z převahy jsme vytěžili tři góly, ale klidně jsme mohli dát ještě dvě branky, ale šance jsme nevyužili. Po změně stran jsme určitě nebyli pod takovým tlakem jako soupeř v úvodní části, udělali jsme ale tři individuální chyby, které Traplice po zásluze potrestaly a výsledek zkorigovaly,“ zhodnotil nedělní přípravný duel kouč Slovácka C Roman Svoboda.

Přípravný fotbal -
1. FC SLOVÁCKO C – TJ TRAPLICE 5:3 (3:0)
Branky: Tvrdoň 2, David 2, Mareček – Blecha, Trávník, Šustr.

Okresní rivalové šli do zápasu v okleštěných sestavách. Zatímco Sadům scházelo pět hráčů, Traplice postrádaly osm borců z podzimního kádru.

Scházeli nejen Matejkovič, Rozhon, Kolinský, Krpal, Verbík či Dudešek, ale také kanonýr Janků, který zamířil do Bystřice pod Hostýnem, kde bude na jaře hrát.

Volíme nejpopulárnějšího trenéra amatérské kopané v kraji.
FINÁLE! Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

O Obdržálka má zájem Nivnice, rozhodnuto ale stále není.

„Do Kunovic jsme dojeli v hodně kombinované sestavě. I když jsme prohráli, zápas splnil účel. Pro nás je hlavní, že kluci hrají a seznamují se s velkým hřištěm. Slovácko C bylo v prvním poločase lepší na balonu, i díky silnému větru vedlo už 4:0. Nám se podařilo výsledek alespoň zkorigovat. Měli jsme pak další šance, nastřelili břevno a tyč, ale soupeř taky nějaké příležitosti zahodil,“ uvedl kouč Traplic

Jaroslav Slavík.

Jeho tým sehraje poslední přípravný zápas před startem druhé poloviny sezony v sobotu 16. března doma s Koryčany. Slovácko C čeká generálka ve Vlčnově.