Za domácí v závěru prvního poločasu skórovali Petr Svoboda a Lukáš Beníček, po změně stran utkání zdramatizoval hostující Lukáš Petr.

Krajský přebor dorostu, 21. kolo - 
FOTBAL KUNOVICE – FC TVD SLAVIČÍN 2:1 (2:0)
Branky: 37. Petr Svoboda, 45. Lukáš Beníček – 61. Lukáš Petr. Rozhodčí: Bartoň. Diváci: 108.

„Soupeř byl kvalitní, myslím, že si diváci přišli na své. Pro fanoušky to byl super. Nám vyšel hlavně první poločas, po kterém jsme vedli 2:0. Bohužel ve druhé půli jsme si nechali dát gól. Kluci znervózněli a báli se o výsledek. Vedení jsme ale poctivou defenzivou uhájili, tři body máme, což je je hlavní,“ těší kunovického kouče Jiřího Chramcova.

Domácí trenér páteční zápas odkoučoval v netradičním oděvu. Tradiční triko a kraťasy vyměnil za oblek. Měl kalhoty, košili, sako i kravatu!

„Bohužel jsem prohrál sázku s šéfem fanoušků. Na pohřbu Ivoše Černého mě viděl v obleku a vyhecoval mě, že bych tak mohl chodit i na naše zápasy. Řekl jsem mu, až vyhrajeme. Myslel jsem soutěž, on pochopil, že zápas se Stráním. Tak jsem konečně dodržel svůj slib,“ vysvětluje s úsměvem.

Dorostenci Kunovic se v dalším zápase představí ve Zlíně, kde se utkají Padeky. Následně doma na Bělince vyzvou Rožnov pod Radhoštěm.

Zdroj: Youtube