„Soupeř byl odevzdaný, nekladl žádný odpor. Dost nám to usnadnil. My jsme naopak hráli velice dobře. Vyšly nám všechny křídelní akce, domácí jsme přehráli, nedali jim žádnou šanci,“ zhodnotil nedělní duel trenér Kunovic Jiří Chramcov.

Krajský přebor dorostu, 25. kolo -
FC ZLÍNSKO – FOTBAL KUNOVICE 0:9 (0:4)
Branky: 3. a 87. Jan Bahula, 19. a 80. Petr Svoboda, 59. a 76. Jan Dvouletý, 20. Matěj Vávra, 45. Šimon Kopunec, 47. Filip Volák. Rozhodčí: Fridrich. Diváci: 32.

Na kanonádě se dvěma brankami podíleli Jan Bahula, Petr Svoboda a Jan Dvouletý, po jednom gólu přidali Matěj Vávra, Šimon Kopunec a Filip Volák.

„Byl to pro nás jednoduchý zápas, který jsme rozhodli už v prvním poločase, který jsme vyhráli 4:0. Soupeř byl slabší,“ uvedl kunovický fotbalista Filip Volák.

Mezi střelce se naopak nezapsal Lukáš Beníček. „Ale já mám jiné úkoly, musím bránit,“ vysvětluje s úsměvem.

Pohodový zápas si stejně jako ostatní spoluhráči užil. „Utkání od začátku bylo zcela v naší režii. Dali jsme rychlé góly a zápas v klidu dohráli,“ říká Beníček.

Fotbalisté Bílovic zřejmě sestoupí z okresního přeboru.
Bílovice končí spolupráci se Zlínskem. Hráli jenom naši kluci, tvrdí trenér

Host z Kunovic přijeli do Otrokovic podpořit také rodiče, další příbuzní a fanoušci.

„Jezdí s námi i na venkovní zápasy, za což jim patří velký dík,“ pronesl Chramcov.

Jeho tým zakončí mistrovskou sezonu v sobotu dopoledne, kdy na Bělince od desíti hodin přivítá Bojkovic. „Chceme potvrdit postup a vyhrát,“ burcuje Beníček.