"Vzhledem k tomu, že jsem momentálně zraněná, tak do hry určitě nezasáhnu, ale atmosféru Ligy mistrů žen si užiju alespoň jako fyzioterapeut z lavičky. I tak to bude ohromný zážitek. Když jsem v roce 2013 v Uherském Brodě s fotbalem začínala, ani ve snu mě nenapadlo, že jednou pojedu na Ligu mistrů. Je to obrovský úspěch pro Myjavu i pro mě osobně. A za ten vděčím i Uherskému Brodu. Právě tam jsem dostala možnost hrát ženský fotbal," uvedla Michaela Kučerová.

V předkole Ligy mistrů narazí Myjava na Breznicu, šampiona Černé Hory. Pokud uspěje, čeká ji v dalším kole albánský mistr Vllaznia Skadar. Oba zápasy se budou hrát v Černé Hoře.

"O soupeřích toho moc nevíme, snad budou hratelní. Některé hráčky z kádru šampiona Černé Hory hrály před časem v Bardejově, takže věřím, že první kolo zvládneme. Albánský mistr bude jiný oříšek, vždyť v minulosti prohrál s Juventusem Turín jen 0:2," uvedla Iveta Neveďalová, hrající trenérka Myjavy.

Fotbalistky Uherského Brodu budou hrát v příští divizní sezoně na přírodní trávě v Havřicích.
Ženy ČSK Uherský Brod znají los, divizi budou hrát na přírodní trávě v Havřicích

Michaela Kučerová je tak čtvrtou hráčkou v historii ČSK Uherský Brod, která si okusí atmosféru Ligy mistrů. Před ní se to povedlo Zdeňce Skupinové, Martině Dufkové a Kristýně Psotkové (naposledy v Lize mistrů žen hájily barvy někdejšího šampiona Slovenska - FC Unionu Nové Zámky - pozn. autora).

Autor: Petr Zpěvák