„Věděl jsem, že v Nové Vsi budou shánět nového kouče. Je celkem logické, že si vybrali bráchu, když tam žije. Bude to zajímavé, pikantní, ale nijak zvlášť to hrotit nebudeme,“ říká trenér Uherského Ostrohu Bronislav Šálek.

Pro okresní rivaly půjde ve vzájemném souboji o hodně. Oba týmy se totiž podzimem protrápily, na jaře je čeká pouze boj o udržení v I. B třídě.

„Všichni jsme naprosto odhodlaní soutěž pro Ostroh zachránit,“ říká Šálek.

Podle něj bude důležitý vstup do druhé poloviny sezony. Ostrožané se upínají k úvodním čtyřem duelům, které hodně napoví. „Myslím, že máme celkem dobré rozlosování. Čekají nás soupeři z dolní poloviny tabulky. Kromě Ostrožské Nové Vsi ještě také Polešovice, Lhota a Velký Ořechov, takže se musíme na začátek dobře nachystat a hned začít bodovat,“ říká.

Fotbalisté Uherského Ostrohu začali se zimním drilem 20. ledna. První trénink absolvovalo devatenáct lidí. Poslední tým nejnižší krajské soutěže bere přípravu vážně. Minulý týden absolvoval v domácích podmínkách čtyřdenní soustředění. „Kluci dostali pořádně zabrat,“ tvrdí s úsměvem trenérem.

Ani tvrdé tréninky hráče neodradily, průměrně jich bylo šestnáct, což je vzhledem k jiným mužstvům velmi slušné číslo.

Jinak kádr žádných změn nedoznal. „Všichni kluci zůstali a k nim přibily Beneš s Větříškem, kteří se na podzim věnovali hokeji,“ uvedl.

Ostrožané se schází v úterý a v pátek, v sobotu si pak někteří z nich chodí do tělocvičny zahrát fotbal.

První zápas je na programu v neděli, kdy na umělé trávě ve Veselí nad Moravou vyzvou Jalubí. Tam se utkají i s Nedakonicemi a Blatnicí. Před startem jara se představí i v Kunovicích.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...