Trenér Jiskry Petr Sonntag bral nepříznivý výsledek s nadhledem. „V této fázi přípravy o něj vůbec nejde,“ připomíná. „Vnorovy se u nás představily jako kvalitní soupeř, opravdu mají dobré mužstvo, které hraje pohledný fotbal. Na našem výkonu se možná projevila zátěž z pátečního tréninku, navíc ve druhém poločase za nás hrálo osm dorostenců,“ poukazuje.

Přípravný fotbal -
Jiskra Staré Město - Agro Vnorovy 2:4 (1:1)
Branky: Horák, Hleb - Fedorka 2, Janoušek, Kočiš

Kádr Starého Města po podzimní části žádných změn nedoznal. Tým zůstal stejný. Pár hráčů je na marodce, šanci dostávají další šikovní dorostenci.

„Vzhledem k naší kvalitní práci s mládeží, kterou jsme začali budovat před šesti lety, pokračujeme v jasně nastavené cestě vlastních odchovanců,“ říká Sonntag.

Kouč Jiskry chce v dlouhé zimní přestávce především konsolidovat kádr, stabilizovat sestavu a do ní zapracovávat další mladíky.

Staré Město začalo s tréninky v půlce ledna. Na Širůchu se scházejí třikrát týdně. Účast je stejně jako jinde ovlivněná nemocemi či karanténami. „Když je nás málo, připravujeme se společně s dorostem. Jinak jsme jenom na umělce a všechno děláme s balonem,“ říká Sonntag.

O posilách se vedení klubu z Uherskohradišťska nebaví, přehnané cíle si před jarními odvetami nedává.

Pracovat má mladý tým ale pořád na čem. S Vnorovy třeba Jiskra vedla 1:0, ale ještě do přestávky o náskok přišla a ve druhé půli po prostřídání inkasovala další tři branky.

Čtvrtý tým I. B třídy skupiny C sehraje další zápas v sobotu ve dvě doma proti Koryčanům.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...