PÁTEK 19. DUBNA

FOTBAL

MSFL: Zlínsko – Blansko (17).

Krajský přebor: Luhačovice – Brumov (18).

SOBOTA 20. DUBNA

ATLETIKA

Noční běh v Kroměříži – 7. ročník (20.30, start závodu na kroměřížském Velkém náměstí).

BASKETBAL

2. liga mužů: 1. semifinále: Slavia Kroměříž – Slovan Černá Pole (18, sportovní hala TJ Slavia).

BADMINTON

Sousedský turnaj v Janové (9-14).

FLORBAL

Zlínská liga: Slušovice – Slavičín (9), Luhačovice – Holešov (10.30), Spartak Hluk C – Slavičín (12), Orel Uherský Brod – Luhačovice (13.30), Spartak Hluk C – Holešov (15), Slušovice – Orel Uherský Brod (16.30, vše sportovní hala Základní školy Slušovice).

Počenice B – Valašské Meziříčí B (9), Počenice C – Panthers Otrokovice B (10.30), Valašské Meziříčí B – Počenice C 12.30), Počenice B – Panthers Otrokovice B (14, vše sportovní hala Morkovice).

FOTBAL

Divize: Vsetín – Přerov, Val. Meziříčí – Opava B (16).

Krajský přebor: Morkovice – Hluk, Bystřice p. H. - Nevšová, Napajedla – Francova Lhota, Kvasice – Osvětimany (16).

I. A: V. Karlovice – Rožnov p. R., Vidče – Kateřinice, Vigantice – Val. Příkazy, St. Město – Mladcová (16).

I. B: Prakšice – Lhota (15), Lužkovice – Halenkovice, Jablůnka – Bylnice, Poličná – Ratiboř, Choryně – Vlachovice, Záhlinice – Veselá, Louky – Holešov B, Dolní Lhota – Chropyně, Fryšták – Hvozdná, Ořechov – Vlčnov (hřiště Těmice), Ostrožská Nová Ves – Zlechov (16).

Okresní přebor Zlín: Slopné – Lačnov (16).

Zlín III. třída: Halenkovice – Pohořelice, Jaroslavice B – Trnava (16).

Zlín IV. třída: Mladcová – Provodov, Horní Lhota – Mysločovice B (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Jarošov, Strání B – Huštěnovice (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice – Mařatice, Bystřice p. L. - Rudice, Pitín – Suchá Loz (16).

Okresní přebor Kroměříž: Žeranovice – Hulín, Počenice – Pravčice (16).

Kroměříž III. třída: Martinice – Mrlínek, Rusava – Hlinsko p. H., Dřínov - Míškovice (16).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – Ústí, Dolní Bečva B – Lhota (16).

Vsetín III. třída: Růžďka – Skalička, Liptál – Janová (16).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Bezměrov (13).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – Vršovice (18).

I. liga žen: Kunovice – SKUP Olomouc (15).

II. liga mužů: Napajedla – Rožnov p. R. (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Scorpions (13), Bulls – Stator (15, oba Lopík aréna).

MOTOKROS

Závod v Březolupech (11.30-17).

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů: 2. semifinále: KST Zlín B – KST Nový Jičín B (14, herna Podvesná).

Finále Poháru Zlínský švec ve Slavičíně (9-13).

TENIS

Halový turnaj padesátníků Jarní Grand Slam ve Zlíně – 2. ročník (12-18, tenisový areál Vršava).

NEDĚLE 21. DUBNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Plzeň (18).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Dukla Praha (17).

MSFL: Slovácko B – Hodonín (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B – Frýdland nad Ostravicí (10.30, Vršava).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Hrachovec, Boršice – Slušovice (16).

I. A: Prostřed. Bečva – Juřinka, Dolní Bečva – Horní Lideč, Podlesí – Val. Polanka, Lidečko – Val. Meziříčí B, Koryčany – Zborovice, Dolní Němčí – Bojkovice, Těšnovice – Šumice, Nedašov – Nivnice, Nedachlebice – Kunovice, Újezdec – Kroměříž B (16).

I. B: Brumov B – Bynina (10), Slušovice B – Příluky (10.15), Ludkovice – Kelč, Horní Bečva – Prlov, Tlumačov – Kostelec, Březnice – Tečovice, Zdounky – Polešovice, Traplice – Malenovice, Uh. Ostroh – Slavkov, Topolná – Buchlovice (16).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Štípa (10), Poteč – Kašava, Jasenná – Návojná, Nedašova Lhota – SK Zlín, Vysoké Pole – Újezd, Val. Klobouky – Jaroslavice (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Bílovice (10.15), Březová – Jalubí (15), Bánov – Nedakonice, Ostrožská Lhota – Kněžpole, Hluk B – Babice (16).

Zlín III. třída: Napajedla B – Spytihněv (10.15), Drnovice – Březůvky (14), Rudimov – Bratřejov, Rokytnice - Petrůvka (15.30), Žlutava – Březová, Fryšták B – Tečovice B, Doubravy – Louky B, Šanov – Bohuslavice n. Vl., Kudlov – Vizovice, Pozlovice – Sehradice (16).

Zlín IV. třída: Lípa – Příluky B, Jestřabí – Nedašov B (10), Tichov – Smolina (10.15), Biskupice – Lipová (15), Mysločovice – Komárov, Velký Ořechov – Racková, Hřivínův Újezd – Dobrkovice, Neubuz – Zádveřice,Všemina – Lužkovice B, Loučka – Val. Klobouky B (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Sušice (10.15), Uh. Ostroh B – Popovice (13.30), Žítková – D. Němčí B (14), Přečkovice – St. Hrozenkov (14.30), Záhorovice – H. Němčí (15), Velehrad – Hradčovice, Kostelany n. M. - Vážany, Březolupy – Mistřice. Polešovice B – Stříbrnice, Komňa – Havřice, Korytná – Boršice u Bl. (16).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Němčice, Rymice – Žalkovice, Slavkov p. H. - Břest, Morkovice B – Skaštice B (16).

Kroměříž III. třída: Roštín – Střílky (13), Bystřice p. H. B – Rajnochovice, Kostelec u Hol. - Prusinovice, Roštění – Chvalčov, Tučapy – Loukov, Ludslavice – Bezměrov, Bařice - Zářičí, Troubky – Lutopecny, Zlobice – Zahnašovice (16).

Okresní přebor Vsetín: Hovězí – Zašová, Jarcová – Střítež, Zubří – N. Hrozenkov, Hošťálková – Hutisko (16).

Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Huslenky (10.15), Branky – Liptál, Lhotka – Velká Lhota, Kladeruby – Val. Bystřice, Rožnov B – Loučka, Střelná – Val. Senice, Leskovec – Študlov B, Halenkov B – Ratiboř B (16).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Vlkoš (10.15, Stadion Míru Holešov).

HOKEJ

Baráž o extraligu, 3. zápas: Vsetín – Kladno (17, Brno)

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Ježci Heřmanův Městec (11, Lopik aréna).

Malenovická liga: Scorpions – Rivermen Malenovice (13), Stator – Bulls (15, oba Lopik aréna).