1/7

BOJKOVICE – HLUK 1:3 (0:2)

Daniel Vacula, hrající trenér Bojkovic: „Myslím, že pro diváky to byl skvělý zápas. Se soupeřem jsme si to chtěli rozdat na férovku, nechtěli jsme hrát žádného zanďoura, bránit remízu. Podle toho to taky vypadalo. Lidi nám i přes porážku nakonec zatleskali, utkání se jim líbilo, i když jsme nezískali žádný bod. Naše výkony i přes poslední dvě porážky mají stoupající tendenci. S Hlukem jsme hráli dobře. V prvních dvacet minutách jsme měli navrch, vypracovali si dvě nebo tři šance, ale žádnou jsme neproměnili. Hluk se dostal do vedení po brejku. Od té doby převzal iniciativu a byl lepší. Na konci první půle jsme inkasovali zbytečnou druhou branku. I za stavu 0:2 jsme věřili, že bychom mohli výsledek otočit. Hned na začátku druhé půle se nám podařilo snížit a od té doby jsme soupeře přehrávali. Vytvořili jsme si další dvě šance a sahali po vyrovnání. Hosté ale od poloviny druhého poločasu hru zase srovnali a ve zbytku utkání se hrálo nahoru a dolů. Bylo to buď o tom, zda skóre vyrovnáme nebo dá Hluk třetí gól, což se i stalo. I když jsme prohráli, kluky musím pochválit. Z obou stran to byl nadstandardní zápas, jeden z nejlepších v celé sezoně.“

Aleš Zlínský, trenér Hluku: „Utkání mělo úroveň krajského přeboru. Dokud Bojkovicím nedošly síly, hráli opravdu velice dobře, na 120 procent. Domácí byli hlavně v prvním poločase velice dobří, i když jsme vedli 2:0. První půle byla herně vyrovnaná, šance měly oba týmy. Druhou půli už jsme měli pod kontrolou, byť jsme hned po přestávce inkasovali branku na 2:1. Chodili jsme do brejků, vytvářeli si šance. V závěru jsme přidali uklidňující třetí branku a závěr v klidu dohráli. Kluky musím za výkon, těžký zápas zvládli velice dobře. Šli jsme si za body, které máme a blížíme se svému cíli. Bojkovice ale potvrdily, že mají kvalitu a hlavně doma jsou velice silné. Nikomu nedají nic zadarmo. My jsme rádi, že z venku zase bereme všechny body. Ze sestavy nám vypadl mladík Škorec, vrátil se ale Kukla.“

Branky: 47. Patrik Martinec – 45. a 81. Tomáš Martiš, 37. Roman Sopůšek. Rozhodčí: Rybka. Diváci: 150.