Za Spartak dvakrát skóroval Jan Dohnal, góly Osvětiman zaznamenali Lukáš Mareš a Slouka.

Diváci na Bělince viděli dva rozdílné poločasy. „Osvětimany mají mužstvo nabité hráči, kteří prošli nejen akademií ve Slovácku ale i jinými ligovými kluby. Pro naše hráče to byla opravdová prověrka. Soupeř byl od začátku více na míči. Šlo poznat, že je to mužstvo složené z kvalitních hráčů,“ uvedl sekretář Hluku Martin Dostal.

Přípravný fotbal -
TJ SPARTAK HLUK – TJ OSVĚTIMANY 2:2 (0:1)
Branky: Dohnal 2 – L. Mareš, Slouka.
Hluk: Pěgřim - Škorec, Uhlíř, Lipoti, Matejka - Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Chodura, Bartošek – Dohnal. Střídali: Skovajsík, Kukla.

Do vedení však mohli jít Hlučané. Už v 5. minutě Zelinka prchl po levém křídle Zelinka, míč si však v rozhodující chvíli více předkopl a brankář Macháček jeho šanci zlikvidoval.

Spartak dál hrozil jenom po rychlých brejcích, které však neřešil dobře. Ve 22. minutě navíc Matejka prohrál souboj s Lukášem Marešem, pro kterého už nebyl problém skórovat.

V závěru první půle měli Hlučané i štěstí, když hlavička útočníka Osvětiman šla těsně vedle.

Volíme nejpopulárnějšího trenéra amatérské kopané v kraji.
FINÁLE! Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

Hned ve 46. minutě utekl hráč Osvětiman do této doby dobře hrajícímu Škorcovi, přihrál před branku, kde nezadržitelně skóroval Slouka.

Spartak ale reagoval bleskově. Zelinka utekl po pravém křídle a pohotový Dohnal snížil na 1:2. „Ještě do 55. minuty byla hra ve prospěch Osvětiman, ale od této doby jsme ovládli hru. Příchodem Kukly, který nahradil Uhlíře jsme začali mít převahu a vytvářeli jsme si šance,“ říká Dostal.

Únik Matejky ale gólem neskončil. Až v 75. minutě přišel centr do pokutového území Osvětiman a všudybyl Dohnal srovnal na 2:2.

Hluk na konci střetnutí kraloval, rival naopak fyzicky odpadl. Velkou příležitost měl po Kuklově akci Kukly, který ale hattrick odmítl. V poslední minutě šel ještě sám na brankáře Sopůšek, ale mířil pouze do něj. „Za druhý poločas jsme zasloužili vyhrát, míní Dostal.

Fotbalisté Hluku vstoupí do druhé poloviny sezony v sobotu doma proti vedoucímu Hrachovci, Osvětimany na úvod jara jedou do Morkovic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...