„Kádr se oproti podzimní části nijak nezměnil,“ potvrzuje předseda havřického Tatranu Pavel Slavíček.

Otazník visí pouze nad pokračováním Radima Doležálka, který zřejmě s fotbalem skončí a bude se věnovat rodině a práci na domě.

Celek z Uherskobrodska se na hřišti schází dvakrát týdně.

„První trénink byl takový volnější, kluci si jenom zahráli fotbálek. Nemělo cenu je po dlouhé pauze nějak honit. Nyní už postupně přidáváme na intenzitě, času na přípravu je ale dost,“ ví Slavíček.

Havřice mají zatím domluvené dva přípravné zápasy. Už v sobotu se Tatran představí na hřišti v Nezdenicích, o týden později zajíždí do Nivnice. „V plánu je, že bychom s oběma soupeři sehráli i domácí odvety. Zatím to ale není dořešené,“ řekl Slavíček.

Havřičtí se chtějí na novou sezonu důkladně připravit. Loňská podzimní část jim totiž příliš nevyšla a nebýt pandemie koronaviru a předčasného konce, kdoví, zda by letos vůbec hráli I. B třídu.

„Trošku jsme si oddechli, ale na druhé straně jsme byli připravení rvát se o záchranu až do konce. Bohužel situace byla daná, nikdo s tím nic udělat nemohl,“ prohlásil Slavíček.

Ten věří, že nový soutěžní ročník začne stejně jako v minulých letech v první polovině srpna. Havřičtí fotbalisté se chtějí v tabulce posunout nahoru a nemít starosti s udržením nejnižší krajské soutěže.