Hrdlička prošel na Vršavě všemi mládežnickými kategoriemi, došel až do mužů. Za první tým ševců nastoupil ve FORTUNA:LIZE do patnácti zápasů, ani jednou neskóroval.

Jinak hrával za béčko ve třetí lize. Minulou sezonu strávil na hostování v druholigovém Třinci, nyní se do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vrací, bude nosit sešívaný dres nováčka z Kroměříže.

„Jsme rádi, že je u nás,“ uvedl Červenka.

„Lukáše jsme koupili s tím, že s ním chceme pracovat, aby nám pomohl stabilizovat se ve druhé lize. Nebereme jej na půl roku, jde o dlouhodobou spolupráci,“ tvrdí.

Do šikovného záložníka si v Kroměříži hodně slibují. „Víme, jaké má kvality, které prokázal ve zlínské juniorce nebo při hostování v Třinci. Je to mladý a talentovaný kluk, ochotný pracovat a zlepšovat se,“ říká.

„Věřím, že to bude dobře fungovat, postupem času se prosadí v týmu a stane se stabilním členem základní sestavy,“ přeje si nejen Červenka.

V úterý se na Letné uskutečnil tradiční nábor do fotbalové přípravky.
Na Letné se bavilo téměř padesát dětí. Reiter, Fantiš i Simerský přivedli syna

Hanáci se naopak rozloučili s Tomášem Machálkem. Bývalý hráč Vyškova, Prostějova, Líšně či Blanska v reprezentační přestávce přestoupil do brněnských Bohunic.

Útočník Matěj Votava zase míří na hostování do Uherského Brodu.