Hostující kouč Igor Gúčik byl po nerozhodném výsledku 0:0 zklamaný. „Měli jsme tam jednoznačně vyhrát. Na Hané jsme ztratili dva body,“ cítí slovenský kormidelník.

Celek z Uherskohradišťska si přitom na hřišti v Nových Sadech už v první půli vypracoval tři vyložené šance. V koncovce byl ale bezzubý. „Měli jsme vést 3:0 a bylo by po zápase,“ ví Gúčik.

Michalec pouze orazítkoval tyčku. Tentýž hráč pak šel sám na domácího brankáře, kterému udělal i kličku, ale mířil nad. Po dalším průniku Michalce zakončoval Ondřejka, ale jeden z hráčů Nových Sadů odvracel balon z prázdné branky.

Hanáci přitom vůbec nebezpeční nebyli. „Byl to nejslabší tým, proto kterému jsme letos venku hráli. Bohužel když nedáme gól, nemůžeme vyhrát,“ láteřil Gúčik.

Zlepšení nepřinesla ani druhá půlka. „Nepochopitelně jsme přestali hrát a pustili neškodného soupeře do tlaku,“ řekl kouč Strání.

Hanáci se sice snažili, ale do pořádného zakončení se za devadesát minut nedostali. Hosté se v pohodě bránili, ale po přestávce už taky nebezpeční nebyli. Proto duel skončil bezbrankovou remízou.

I zápas na Nových Sadech poznamenal vytrvalý déšť a mokrý terén.

„Hrací plocha ale byla dobrá. Nikde nestála voda, takže na trávník se nemůžeme vymlouvat. Spíš musíme hledat chybu v sobě. Proč jsme tak ležérně přistoupili k druhému poločasu,“ dodal Gúčik.

Jeho tým v divizi E nyní čeká domácí dvojzápas s Hranicemi a Hodonínem.

FK Nové Sady – FC Strání 0:0

Rozhodčí: Částečka – Žurovec, Lukašík (Vítek)

Žluté karty: Baďura, Pošusta, Šuba, Hofman, Škoda – Ondřejka, Hruboš, Bruštík

Diváci: 120

Strání: Popelka – Holík, Frühauf, O. Čaňo, V. Čaňo – Michalec, Silnica, Ondřejka, Hruboš (85. Palík), Janků (79. Bruštík) – Lorenc. Trenér: Gúčik.