Čtyřmi góly se blýskl Matěj Lorenc. Další branky favorita zaznamenali Michalec, Hruboš, Horňák a střídající Bruštík.

První výhru v zimní přípravě zaknihovaly i Skaštice, které i bez nejlepšího střelce Konečníka zvítězily s Kvasicemi 4:1 a zvedly si sebevědomí před blížícím se startem divize E. Za vítěze dvakrát skóroval Zavadil, další trefy si připsali T. Batík s Frýdlem, za Kvasice výsledek v první půli korigoval Pulkert.

Fotbalisté Slavičína nezvládli souboj s béčkem Brna, kterému po vyrovnaném prvním poločase podlehli 3:5.

Domácímu týmu k lepšímu výsledku nepomohly ani dvě trefy Mezírky a gól Juřici, mladíci Zbrojovky totiž byli po přestávce v koncovce přesnější a ofenzivní souboj rozhodli ve svůj prospěch. Fotbalisté Vsetína měli o víkendu volno.

Přípravný fotbal -

TJ Sokol Újezdec – Těšov - FC Strání 1: 8 (1:5)

Branky Strání: 12., 14., 48. a 67. Lorenc, 22. Michalec, 25. Hruboš, 41. Horňák, 80. Bruštík

Strání: Popelka (Čubík) - Gardian, Frühauf, V. Čaňo, Holík, Silnica, Lorenc, Hruboš, Horňák, Spáčil, Michalec (O. Čaňo, Kolaja, Bruštík, Pavluš).

Skaštice – Kvasice 4:1 (2:1)

Branky: Zavadil 2, T. Batík, Frýdl – Pulkert

Skaštice: Večeřa – Bubla, Beneš, T. Motal, L. Batík – Vymětal, L. Motal, Frýdl, Oračko, Zavadil – T. Batík (Sova, Menšík, Sedlák, Miklík). Trenér: Kolenič.

Slavičín – Zbrojovka Brno B 3:5 (2:2)

Branky Slavičína: 22. a 74. z penalty Mezírka, 39. Juřica - Slunský 2, Kroutil 2, Ševčík

Slavičín: Jelínek - Kocián, Kalus, T.Švach, Mezírka - Horáček, Rožek, P. Švach - Salajka, Juřica, Fojtů (Vypušťák - A.Fojtík, Staněk, Šťastný).