„Soupeř nám udělil lekci z produktivity,“ poznamenal dočasný trenér divizního Strání a šéf klubu Antonín Popelka. „Měli jsme několik velmi dobrých příležitostí a nějakých třináct střeleckých pokusů, ale jenom jednou jsme trefili domácí branku,“ povzdechl si.

Nejblíže vyrovnání byl deset minut před koncem Skočovský. Hostující náhradník ale ve vyložené pozici pouze trefil šumperského gólmana.

„Tlak byl výrazný. Celý druhý poločas se hrál na soupeřově půlce. Pro výhru jsme udělali maximum, nakonec to stejně nestačilo,“ smutní.

Strání brzy po začátku zápasu přišlo o zraněného Spáčila, do hry šel už ve 14. minutě Moďoroši, jenž si chvíli zahrál i v sobotu za béčko.

„Měli jsme ho nachystaného jako žolíka, do hry musel jít už v prvním poločase. Hrál na obou krajích, určitě naši hru oživil. Dostal se i do zakončení, střelecky se ale neprosadil,“ řekl Popelka, který o přestávce stáhl ze hry Jahodu.

Útočník Slovácka Rigino Cicilia vstřelil Novému Městu na Moravě dvě branky.
Dvě trefy Cicilii rozhodly. Béčko Slovácka veze z Vrchoviny zaslouženou výhru

„Krajní hráči nám v minulém zápase hráli prim, nyní tomu tak nebylo. Po přestávce jsme přeskupili sestavu, hráli na dva útočníky. Sedláček se Skočovským se vpředu rvali, nic nevypustili, ale ani oni gól nedali,“ štve Popelku.

Strání se i přes těsnou prohru díky lepšímu skóre dostalo z posledního místa, pět bodů po osmi zápasech je však hodně málo. „Fotbal dělám už dost dlouho, ale nepamatuji se, že by nás tak dlouho obcházelo štěstí,“ kroutí hlavou.

„Věřím, že ve zbývajících pěti zápasech ho někde najdeme a ještě něco získáme. K tomu ale potřebujeme branky, na které se hrozně moc nadřeme. Chybí nám bomber, který by je dal,“ dodal.

Fotbalisty Strání v neděli dopoledne čeká na Zelničkách souboj s Novými Sady.

Divize E, 9. kolo -

FK Šumperk – FC Strání 1:0 (1:0)

Branka: 13. Patrik Strnad
Rozhodčí: Kaloč – Lukašík, Grečmal (Vacula)
Žluté karty: Ostrovka, Linet, Kováč, Lavrovič, Žák, Barčík - Palík
Diváci: 220
Strání: Pjajko – Holík, Řihák, Horňák, V. Čaňo (64. Tóth) – Jahoda (46. Sedláček), Silnica, Spáčil (14. Moďoroši), Leskovjan, Palík – Hruboš (64. Skočovský). Trenér: Popelka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...