„Hranice za celé jaro ztratily dva body a nyní se u nás po šťastné výhře radovali jako když vyhrajete Ligu mistrů. A to mě baví, jsme na správné cestě, věřím, že půjdeme nahoru. Nyní kluci hráli na sedmdesát procent svých možností,“ upřesnil kouč Holešova.

Jeho svěřenci šli rychle do vedení, aby jej na přelomu poločasů získal favorit. Kanonýr Bahounek ovšem po hodině hry vyrovnal a přinutil Hranice si sáhnout na dno svých sil. „Osmdesát minut jsme byli rovnocenní soupeři. Poté měl více tutovek protivník, několikrát nás ale podržel gólman. V nastavení pro změnu mohl rozhodnout hlavičkou náš Miklík. I přes smolné vyřazení nemám klukům co vytknout, naopak. Sáhli si na dno,“ ocenil Kolenič.

Divizní fotbalisté Skaštic (ve žlutém).
Osm gólů! Skaštice si v pohárové přestřelce vynutily prodloužení

Také na úvod divize E nečeká jeho svěřenci nic snadného – největší favorit skupiny Zbrojovka Brno B. „Je mi jedno, s kým začínáme, utkat se musíme se všemi. Věřím, za měsíc budeme silnější. Změn bylo hodně, bude chvíli trvat, než si vše sedne. Jsme na správné cestě, chceme hrát útočný fotbal a bavit nejen sebe, ale i diváky,“ dodal dobře naladěný trenér Holešova Roman Kolenič.

Předkolo MOL Cupu:

HOLEŠOV – HRANICE 2:3 na pen. 3:4 (2:2, 1:1)

Branky: 4. a 64. Bahounek – 36. Cagaš, 48. Hapal.