Trenér Kameník nerozhodný výsledek bral. „S bodem můžeme být spokojení,“ souhlasí. „Směrem do defenzivy do kluci zvládli výborně, dobře jsme bránili. I směrem nahoru jsme měli zajímavé akce, které jsme bohužel nedotáhli. V celém zápase mi trošku chyběla přesnější finální fáze a větší tlak do pokutového území. Na druhé straně jsme zase dobře eliminovali hru soupeře, který měl slibné náznaky i o trošku větší šance, než my. I přesto si myslím, že je remíza zasloužená,“ prohlásil Kameník.

Celek z Uherskohradišťska přijel do Hranic bez dlouhodobých marodů Salaye a Gardiana, k nim se přidal i nemocný Hruboš a sourozenci Čaňovi.

V základní sestavě Strání tak byl nejen Ondřejka, ale i Miroslav Leskovjan. Dvacetiletý mladík přišel do týmu z konkurenčního Vsetína. Prošel ale i mládežnickými středisky ve Zlíně a v Uherském Hradišti.

„Je pravda, že sestava byla dost osekaná. Čekáme na kluky, až se uzdraví. Ale zase je to šance pro další hráče, kteří se mohou předvést,“ říká kouč Strání.

Hosté inkasovali gól po čtvrt hodině hry. Šišláková tečovaná střela obloučkem zapadla přesně za záda bezmocného gólmana Popelky. „Byl to smolný moment,“ ví Kameník.

Fotbalisté Strání se ovšem rychle otřepali a skóre bleskově srovnali. Po standardní situaci doklepl odražený balon do sítě nepokrytý Ondřejka.

„Je vidět, že má v pokutovém území dobrou orientaci a správný výběr místa,“ ocenil ex-ligový trenér.

Hosté se ve zbytku utkání zaměřili na poctivou defenzivu a rychlé kontry. Moc šancí si ale nevypracovali. Hranice byly o něco fotbalovější, výhru na svoji stranu ale nestrhly.

„Soupeř, který má relativně běhavý tým, byl dobrý na balonu. Bylo hrozně těžké ho dostupovat,“ pronesl Kameník. Jeho tým v dalším kole doma přivítá Brumov.

Divize E, 8. kolo -

SK Hranice – FC Strání 1:1 (1:1)

Branky: 15. Šišlák – 22. Ondřejka

Rozhodčí: Vlk – Hanák, Kouřílek (Březáček)

Žluté karty: Kundrát – Ondřejka, Horňák, Michalec

Diváci: 185

Strání: Popelka – Jahoda, Čtvrtníček, Horňák, Holík – Leskovjan, Silnica, Spáčil, Bruštík (70. Palík) - Ondřejka (90.+2. Pavluš), Michalec (81. Kolaja). Trenér: Kameník.