Oba góly padly v prvním poločase. Skóre hned ve 2. minutě otevřel domácí Patrik Červenka, soupeř srovnal po gólu Třasoně.

„Výsledek pro nás není úplně příznivý, ale ve hře byly i dobré věci. Vytvářeli jsme si šance, bohužel finální i předfinální fáze nás zlobí, několikrát jsme ztroskotali na soupeřově brankáři, a i proto jsme nezvítězili,“ říká kouč ČSK Miroslav Ondrůšek.

Hlavním spalovačem byl útočník Votava, jenž v prvním poločase zahodil tři velmi dobré příležitosti. V zakončení neuspěli ani další domácí hráči.

Přípravný fotbal -
ČSK UHERSKÝ BROD – SFK ELKO HOLEŠOV 1:1 (1:1)
Branky: Červenka - Třasoň

V úvodu střetnutí se prosadil pouze Červenka. „Začátek byl z naší strany dobrý, bohužel jsme nepřidali druhý gól. Naši útočící hráči se nedokážou prosadit, nyní jim to tam nepadá. Snad si to šetří na první mistrovské utkání v Uničově,“ doufá Ondrůšek.

Broďané šli do utkání bez nemocného Novotného a Obdržálka, který má svalový problém. Další opory proti Holešovu hrály, předposlední tým MSFL byl takřka kompletní, i tak proti soupeři z divize neuspěl.

„Až na nějaké chybičky v součinnosti obrany jsme odehráli a předvedli, co jsme plánovali. Nahoru to nebylo špatné,“ neskrýval spokojenost trenér hostujícího celku Alois Skácel.

Fotbalisté Strání (žluté dresy) na hřišti v Korytné zdolali Luhačovice 3:0,
Strání zvládlo přechod na přírodní trávu, šlágr v Kozlovicích bude odložen

Jeho výběr ale rychle prohrával. „Nechali jsme se zbytečně zaskočit, pak se ale hra vyrovnala a dokonce jsme do přestávky vyrovnali, kdy se po krásné akci prosadil Třasoň. Celkově to bylo fotbalové,“ uvedl Skácel.

Broďané se teď začínají chystat na první duel v Uničově. Na Hané to budou mít velmi složité.

„Nemáme tam co ztratit,“ ví dobře Ondrůšek. „Uničov je favorit, my můžeme jenom překvapit, něco získat. Právě toto jsou zápasy, ve kterých se toho od nás mnoho neočekává. Na druhé straně pokud budeme bojovat, budeme zodpovědní, můžeme tam překvapit,“ míní kouč ČSK.

Slováckému celku bude jistě scházet brankář Somberg a záložníci Novotný s Mančíkem. Ti byli stejně jako Mario Michalec, který odešel do Strání, vyloučení v posledním podzimním zápase s Hodonínem.

Trenér Ondrůšek věří, že si tým poradí i bez nich. „Jsou to pro nás citelné zásahy, ale mužstvo jsme dobře doplnili. Věřím, že budeme konkurenceschopní,“ pronesl.

O základní sestavě má i vzhledem k absencím ze sedmdesáti procent jasno.

Kádr Uherského Brodu zřejmě dozná ještě nějakých změn. S posílením týmů se už příliš nepočítá, hráčů přišlo v zimě dost, spíš někdo odejde na hostování do nižších soutěží, některé mladíky chce sousední Nivnice, kde právě Ondrůšek na podzim trénoval.

„K redukci kádru ale zřejmě dojde až po začátku jara,“ dodává.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...