Šestadvacetiletý odchovanec Vysočiny Jihlavy ale při svém comebacku na Orelském stadionu příliš práce neměl. V prvním poločase bez problémů zneškodnil hlavičku domácího stopera Lorence, po přestávce dlouho nic řešit nemusel. Až na samotném konci utkání, když hosté z Vyškova vedli 3:0, inkasoval branku po trestném kopu Jana Michalce.

Broďané pak na konci ještě zahrozili, celkově ale bývalého parťáka příliš neprověřili. „Na zápas jsem se hrozně těšil. Sice jsem nastoupil proti klukům, ke kterým jsem si za tu dobu tady vytvořil nějaké citové pouto, ale samozřejmě jsem chtěl vyhrát, porazit je. Jsem rád, že jsme utkání zvládli a postoupili,“ uvedl Jícha.

Zdroj: Libor Kopl

Bývalý gólman Žďáru nad Sázavou, Prostějova či Kroměříže přišel do Uherského Brodu před dvěma lety z třetiligového Znojma. Svými výkony si okamžitě řekl o post jedničky mezi třemi tyčemi.

V dresu Uherského Brodu odchytal v průběhu dvou sezon 41 zápasů v moravskoslezské lize. Jeno spolehlivých výkonů si všimli v druholigovém Vyškově, kam přestoupil v letní přestávce.

Gólmana s vizáží modela mohou fanoušci pravidelně spatřit také na televizní obrazovce v reklamě na nepromokavá trička značky CityZen.