Za hosty skórovali členové širšího kádru ligového Slovácka. Nejprve se trefil Melekestsev, po přestávce se prosadili i obránci Divíšek a Srubek. Na rezervu Rapidu to však nestačilo. Rakušané skórovali čtyřikrát, v ofenzivní partii byli těsně lepší. „I přes prohru si ceníme možnosti odehrát takovéto utkání,“ uvedl na klubovém webu kouč juniorky Slovácka Jiří Saňák.

Nedělní utkání Slovácka v Jablonci se kvůli silně podmáčenému hřišti odložilo na neurčito.
Slovácko cestovalo na sever Čech zbytečně. Zápas v Jablonci byl odložen

Zajímavý duel se odehrál na přírodním trávníku tréninkového centra Rapidu pod umělým osvětlením. „Od začátku se hrálo ve velkém, pro nás nezvyklém, tempu, kdy především domácí drželi utkání ve své moci, což potvrdili úvodním vedoucím gólem. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, přesto jsme dokázali vyrovnat po dobré spolupráci Divíška s Rezkem, gól dal zakončující Melekestsev. Bohužel jsme inkasovali podruhé, po faulu při rohu z pokutového kopu,“ zhodnotil úvodní část Saňák.

Druhá půle byla vyrovnaná. Moravané zlepšili pohyb a byli lepším týmem. Po rohovém kopu ale inkasovali třetí branku. „To naše hráče zdravě vybudilo a dokázali jsme také odpovědět ze standardních situací,“ uvedl Saňák. Nejprve Poláškovu střelu do tyče pohotově dorazil Divíšek, vyrovnání na 3:3 zařídil stoper Srubek, jenž se trefil po rohovém kopu Poláška, když nechytatelnou bombou nedal domácímu brankáři šanci.

Stoperka Slovácka Lucie Jelínková se dostala mezi tři nejlepší mladé fotbalistky České republiky.
Fotbalistka Jelínková ocenila výkon moderátora Horvátha. Byl vynikající, uznala

Šťastnější nakonec byli zeleno-bílí. Samostatný únik Pavla Jurošky zneškodnil domácí brankář, na druhé straně přišel trest po zaváhání po špatném odkopu.