Střelecky se prosadili Kratochvíla, Koryčan, Okoromi a Jihokorejec Kim.

Nejde však o hráče z ligového kádru, ale o krajana, který přišel do Uherského Hradiště na zkoušku.

Přípravný fotbal -
1. FC SLOVÁCKO C – SFK ELKO HOLEŠOV 4:0 (2:0), hráno na umělé trávě v Kunovicích
Branky: Kratochvíla, Koryčan, Kim, Okoromi

Trenéři Slovácka B byli po sobotním zápase spokojení. „Utkání splnilo účel i naše očekávání. Hlavně z psychologického hlediska je pro nás dobře, že jsme vyhráli, protože na podzim jsme si příliš radosti neužili. Hlavně v ofenzivě tam byly dobré věci, slušně nám fungovala však i obranná fáze,“ pochvaloval si asistent trenéra Slovácka B Darko Šuškavčevič.

V sestavě domácího týmu scházeli Holásek s Bartošem, kteří odcestovali s prvním týmem do Turecka na soustředění, nehráli ani nemocný Polák, Mandinec či Šlechta.

Sobotní duel byl ale jednoznačný, celek z Uherského Hradiště měl od začátku herně navrch a protivníka přehrála. Béčko Slovácka svoji dominanci stvrdilo v úvodní části také dvěma brankami. Střelecky se prosadili Kratochvíla s Koryčanem, který mohl přidat do přestávky ještě další branku, ale ve vyložené šanci selhal.

Domácí měli i po změně stran navrch, divizního soupeře převyšovali a náskok ještě navýšili. Prosadili se zahraniční akvizice, Kim s Okoromim.

„Utkání byli zcela jednoznačné, klidně jsme mohli vyhrát ještě větším rozdílem,“ tvrdí Šuškavčevič.

Hosté z Holešova se po většinu utkání pouze bránili, do zakončení se dostali jen sporadicky. Největší šanci si vypracovali až za stavu 4:0, kdy jeden z hráčů poslal odražený balon těsně vedle.

„Jinak ale žádnou větší příležitost neměli. V první půli vystřelili jednou na naší bránu,“ říká Šuškavčevič.

Fotbalisté Slovácka B se budou i v dalším lednovém týdnu dál chystat na třetiligové záchranářské boje, druhý týden přípravy zakončí sobotním zápasem proti rovněž divizním Novým Sadům.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...