Šestadvacetiletému gólmanovi se na konci července narodil syn Šimon, se snoubenkou Anetou žije v Ostrožské Lhotě. Kromě fotbalu i pracuje.

„Tomáš Martiš mě zlanařil do DFK, což je firma na výrobu kabin pro vysokozdvižné vozíky či čtyřkolky,“ prozrazuje.

Přitom chytá MSFL za Uherský Brod, kde by rád pokračoval i na jaře, ale nechce si zavírat dveře do profesionálního fotbalu.

Smlouvu ve Slovácku má až do roku 2024, ozývají se mu kluby z vyšších soutěží.„Žádnou z nabídek rozhodně nepohrdám. Naopak, každé si vážím a dobře ji zvažuji, ale musí mi dávat smysl po všech stránkách,“ říká Nemrava.

Hlavou se mu honí různé myšlenky. Vše potřebuje důkladně zvážit.„Už mám nějaký věk. Nyní jsem v úplně jiné situaci, než kdyby mi bylo osmnáct, dvacet,“ vysvětluje.

Opouštět vrcholový sport ale taky ještě nemíní.Dobře ví, co fotbalu doposud obětoval.Srdcem stále zůstává ve Slovácku, kde odchytal 24 ligových duelů.

„Jednou bych se tam rád vrátil a navázal na mé předcházející působení,“ vyznává se.

„Samozřejmě dobře vím, že k tomu potřebuji dobře chytat v Brodě nebo někde jinde. Uvidíme, jak to všechno dopadne,“ zůstává v klidu.

Nemrava, který v sedmnácti letech absolvoval stáž v anglickém West Hamu United a v českých mládežnických reprezentacích nasbíral dohromady osmnáct startů, má za sebou zvláštní podzim.

Fotbalista Uherského Brodu Libor Nevařil při pohárovém zápase s druholigovým Vyškovem.
Lékárník Nevařil strávil celou kariéru v Uherském Brodu. V týmu už je nejstarší

Po návratu do Uherského Brodu, kde působil již v sezoně 2017/2018, se zranil hned ve druhém mistrovském zápase. Na hřišti Kvítkovic si natrhl sval. Utkání sice dochytal, ale hned věděl, že je zle.

„Vyšetření odhalilo trhlinu v zadním stehenním svalu, k tomu čtyřcentimetrový hematom,“ informuje.

Nemrava potřeboval klid a čas. I když se snažil návrat k tréninku urychlit, tělo se bránilo. Jelikož se rána hojila pomalu a v noze cítil bolest, k mužstvu se znovu připojil až po dvou měsících.

Zkušený brankář Vít Nemrava na podzim hostoval v třetiligovém Uherském Brodě.Zkušený brankář Vít Nemrava na podzim hostoval v třetiligovém Uherském Brodě.Zdroj: ČSK Uherský Brod, František Blaha

Nakonec odchytal sedm utkání a slováckému celku pomohl k devátému místu. „Konec podzimu už byl slušný. Cítil jsem se dobře. Poslední zápasy už byly celkem dobré, ale zranění mě přibrzdilo,“ ví dobře.

Nyní si od fotbalu odpočine. Pauzu bude trávit s rodinou v Ostrožské Lhotě. „Letošní svátky pro nás budou jiné. Minulý rok jsme právě na Vánoce oznamovali rodině, že čekáme miminko, že to bude kluk. Nyní už nebudeme ve dvou, ale ve třech, takže se na to moc těšíme,“ říká.

Při hraní se synkem si zapne televizi a bude sledovat i mistrovství světa. „Když mám čas, tak se dívám, ale vyloženého favorita nemám. Líbí se mi, jak hraje Francie,“ dodává.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...