Trenérovi vítězů Pavlu Němčickému vadila nízká efektivita. „Byla opravdu velmi malá,“ poznamenal známý kouč.

„Hrálo se víceméně na jednu branku. Proti diviznímu soupeři jsme si měli víc zastřílet. V koncovce jsme zklamali a moc šancí zahodili. Byli jsme nedůrazní, nepřesní. V tom se musíme zlepšit,“ přidal zklamaně.

Přípravný fotbal -
1. FC Slovácko – FC Vsetín 2:0 (2:0). Branky: David Kratochvíla

Juniorka Slovácka šla do sobotního duelu bez posil z áčka, které má personální nouzi, takže proti Vsetínu nehráli ani někteří stávající členové třetiligového kádru. Na marodce je i Pernica, jenž dobírá antibiotika.

Vsetín na soupeře z MSFL neměl. Hostům z Valašska došly baterky po těžkém období. V týdnu totiž kromě béčka Slovácka hráli i s juniorkou Zlína a Luhačovicemi, po středeční kanonádě 8:1 ale přišel útlum, porážka.

„Na našem výkonu se projevila únava z náročného programu. Odehráli jsme třetí těžké utkání v sedmi dnech. Nohy nás moc neposlouchaly. Soupeř byl živější, pohyblivější, agresivnější. Nám tentokrát scházely síly, hlavně směrem dopředu to nebylo ono,“ přiznal vsetínský kouč Miroslav Mičega.

Jeho tým se v dalším zimním přípravném utkání střetne v sobotu dopoledne se Slušovicemi. Juniorka Slovácka ve stejný čas vyzve na kunovické Bělince divizní Hodonín.