„Začneme o týden dřív, ale velký problém v tom nevidím,“ říká trenér ČSK Martin Onda.

Odložení posledního letošního utkání mu žádné velké starosti nepřidělalo. Zkušený padesátiletý kouč bere situaci s nadhledem. „Bohužel některé kluky postihla nemoc, nedá se nic dělat. Asi je jedno, jestli na jaře odehrajeme sedmnáct nebo osmnáct utkání,“ uvedl.

Celek ze Slovácka přezimuje v tabulce MSFL s dvaadvaceti body na devátém místě. Nic na tom nezmění ani výsledky zbývajících duelů.

„Jelikož jsme do sezony vstupovali s poměrně úzkým kádrem a jediný hrotový útočník se nám hned na startu zranil, musíme být spokojení,“ ví Onda. „I když to vždycky může být lepší, ve finále jsme nahráli docela dost bodů a před sestupovými příčkami máme relativně slušný náskok. Ve třetí lize jsou na tom některé týmy daleko hůře,“ ví dobře.

Pro fotbalisty Uherského Brodu podzimní části nekončí. Po uzdravení a návratu hráčů z karantény začnou zase normálně trénovat. Volno budou mít až v prosinci, zimní přípravu odstartují na začátku ledna.

Broďané si navíc závěr podzimu mají zpestřit účastí na halovém turnaji v Hluku. Jejich start na akci, která je na programu příští neděli, je ale nyní ohrožen. „Netuším, jak to dopadne,“ pokrčil rameny Onda.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...