Hattrickem se na demolici druhého týmu divize D podílel Jan Michalec, dva góly dal Robin Josefík, po jedné brance přidali Marek Flasar a David Venený.

„Výsledek je pro hosty ještě milosrdný,“ tvrdí domácí kouč Martin Onda, který čekal od soupeře z nižší soutěže daleko větší vzdor.

Přípravný fotbal -
ČSK Uherský Brod – Bílovec 7:0 (2:0). Branky: Michalec 3, Josefík 2, Flasar, Venený

„Nevím, co si o tom mám myslet,“ nechápal Onda. „Bílovec je na druhém místě divize, řada jeho hráčů prošla vyššími soutěžemi, přesto se devadesát minut hrálo na jednu branku. Náš gólman Jícha hrál jakoby stopera, nemusel pořádně zasahovat,“ přidává.

Zatímco soupeř se po celé utkání jenom bránil, Broďané útočili, předháněli se ve střílení branek i zahazování šancí. Hostům několikrát pomohla i konstrukce branky, na sever Moravy mohli odjet s ještě větším přídělem.

„Z výsledku žádnou vědu nedělám. Je jedno, jestli prohrajeme nebo vyhrajeme. Mnohem důležitější bude utkání za čtrnáct dní proti Rosicím,“ ví dobře Onda.

Tomu scházejí Váňa s Jaroňkem. Nováčkem v dresu ČSK je Ondřej Strachoň. Dvacetiletý odchovanec Příluků prošel mládežnickými družstvy Zlína, na podzim hrál za juniorku Fastavu, na jaře by mohl hrát třetí ligu právě v Uherském Brodě.

„Máme zájem my i hráč. Uvidíme, jak dopadnou jednání,“ uvedl Onda.

Jeho tým zakončí zimní přípravu v sobotu doma proti diviznímu Slavičínu. Generálka se hraje na Lapači ve čtrnáct hodin.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...