Miroslav Dočkal, 39 let, novinář, Praha
Líbí se mi některé inovace, autobus na koupaliště, když je to zdejší rozkopané, a jak se město mění, protože se tu v poslední době začalo docela stavět. Nelíbí se mi ale, že se kvůli nařízení unie nesmí sedět na schodech, protože se tak rychle zaplní sál.

Ondřej Moravec, 21 let, student, Praha
Jsem tady letos poprvé, ale zatím jsem docela spokojený. Jediné, co se mi nelíbí, jsou některé promítací sály. Například na zimním stadionu. Je sice hezké, že tam promítají filmy, které jsou stejně ponuré jako to prostředí, ale je to tam na můj vkus moc bizarní.

Vlasta Cikrová, 27 let, studentka, Kadaň
Myslím si, že letos na filmové škole není takový výběr filmů jako před dvěma nebo třemi lety.
Už loni to bylo horší, myslela jsem si, a pevně jsem v to doufala, že se paleta filmů, které pořadatelé nabízejí účastníkům, trochu rozšíří, ale ono nic.

Jan Regoň, 22 let, student, Brno
Byl jsem tu loni i předloni. Filmy jsou opravdu dobré a stojí za to. Organizačně se oproti minulému roku docela zlepšili, třeba mě potěšila doprava na koupaliště. Oceňuji i to, že jsou tu režiséři filmů a také komentáře před promítáním. Ty jsou velmi kvalitní.

Kamila Golochová, 16 let, studentka, Frýdek–Místek
Letní filmová škola se mi letos líbí stejně jako vloni, jen se snažím do ní zapojit víc a vidět, co se dá. Mám ráda zdejší atmosféru a všechno kolem.

Jitka Cilečková, Michael Lapčík