Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Stavbou roku je areál na Rochusu, ČSSD se to nelíbí

Stavbou roku je areál na Rochusu, ČSSD se to nelíbí

HLASUJTE V ANKETĚ / FOTOGALERIE / Jediný kandidát, soubor staveb na Rochusu, se letos přihlásil do soutěže o stavbu roku v Uherském Hradišti. Udělení ceny přesto vyvolalo hodně zlé krve, neboť opoziční ČSSD se vítěz vůbec nelíbí. Podle starosty Stanislava Blahy (ODS) je ale ocenění ve správných rukou.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 5 PŘÍSPĚVKŮ

ČSSD
cloudie | (21760) 23.9.2017 reagovat
Mě by zajímalo, co kromě kritiky dosáhlo ČSSD od revoluce pro UH. Pan Seďa je tam xy let, nedosáhl pro město ničeho, max. planá slova k věznici, o přínosu paní senátorky Doupovcové pro město se ani nebavím. Takže přátelé z ČSSD, raději mlčte a držte palce svým konkurentům. O síle ČSSD vypovídá počet jejich členů v krajských volbách na kandidátkách. Slovy NULA. Takové máte v kraji renomé.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: ČSSD
Vladimír Dostálek (40846) 24.9.2017 reagovat
Ujasněte si pojmy koalice a opozice, prosím. Co se týče Rochusu, byl to nějaký poslanec Seďa, kdo předložil a prosadil zákon, kterým byly na město bezúplatně převedeny areály bývalých kasáren a vojenského cvičiště na Rochusu. A během doby, kdy byla ČSSD v Uherském Hradišti v koalici, přitekla do města na různé projekty miliarda korun. Mj. i na konverzi kasáren na vzdělávací a obytnou zónu!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: ČSSD
cloudie | (21760) 25.9.2017 reagovat
To co je z kasáren dnes je zásluha především tehdejšího starosty Karáska. Stejně jako třeba aquapark. Jinak by to nebylo. A mluvíte o miliardě? Za tu dobu sem z Eu přitekly max. stovky milionů. Miliardu nedáte ani kdybyste všecko násobil třema.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Pro mne stokrát opakovaná lež se nestává pravdou
Antonín Seďa (40922) 28.9.2017 reagovat
Takže pan poslanec a zastupitel Seďa zachránil majetek města v hodnotě několika set milionů korun (pokud pamatujete kauzu firmy TIC), pomohl převést areál bývalých kasáren a cvičiště Rochus na město, zajistil financování projektu revitalizace kasáren za cca 1 mld.Kč, zajistil financování rekonstrukce Havlíčkovy ulice apod. Je opravdu pod moji úroveň veškeré věci tady popisovat. Rochus Park v megalomanském a podnikatelském projektu jsme nikdy nepodporovali a podporovat nebudeme. Měli jsme jiný projekt.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Kdo vládl v letetch 2002 až 2006 ?
Antonín Seďa (40922) 28.9.2017 reagovat
Tehdy jsme byli poprvé a naposledy v radniční koalici a potvrdí vám exstarosta Karásek, že tehdy vznikly všechny rozvojové projekty města. Včetně výstavby Městkého fotbalového stadionu apod. To, že jsme se neshodli na některých projektech ještě neznamená, že jsme neměli projekty své. Dnes se ukazuje, že ČSSD měla a má pravdu. A ukáže se to i v případě Parku Rochus.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení